Best of Beauty 2019

bkati

Regisztráció dátuma: 2017. március 17.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2017. március 17.
Bőrprobléma: -

Megnézem

Bioderma Sensibio Gel Moussant Habzó Gél Arctisztító

Bioderma Sensibio Gel Moussant Habzó Gél Arctisztító
2019. május 12.

Nem mondom, hogy nem drágállom, de eddig ez a lemosó vált be a legjobban. Kombinált, hormonális aknéval tarkított, kicsit érzékeny, rosaceás bőrrel rendelkezem (igazi főnyeremény), ezért mostanában a "sensitive" termékeket keresem. Eddig ez az első olyan arctisztító, ami után nem húzódik a bőröm, ugyanakkor nem hagy semmilyen idegesítő réteget maga után. Előtte valamilyen olajos lemosót használok, majd jön ez. Igaz, nálam a "napi smink" a fényvédőből és bb krémből áll, de ezeket tökéletesen lehozza így két lépésben. Azt nem tudom, hogy ha elfogy újraveszem-e, lehet még próbálkozom más olcsóbb alternatívákkal, de attól még az 5 csillag részemről jár, hiszen teszi, amit tennie kell, és nem irritál :-)

Magister Products Pandacukor Multimaszk

Magister Products Pandacukor Multimaszk
2019. május 12.

Nem mondom, hogy sok ehhez hasonló maszkot próbáltam, nagyjából egy agyagosat a drogériából, egy porból magamnak kikeverőset, 1-2-őt egy népszerű angol márkától, attól, ahova visszaviheted a tégelyeket és ingyen maszkot adnak cserébe. Ezek közül az én kombinált bőrömre, eddig ez a multimaszk vált be a legjobban. Az illata is tetszik. Egy bajom van csak vele, ami nagyjából a többivel is volt. Nem tudom elhasználni időben, és ilyenkor már darabosabb, nehezebb felvinni. Nagyjából fél év alatt kéne elkenegetnem, de nem szoktam heti rendszerességgel elővenni őket, mert nem igényli mindig a bőröm. Szóval gondolkodtam a 4 csillagon,de az eddig általam próbáltak (és rám romlottak :-D ) közül eddig nekem ez vált be a legjobban, így 5 -öt adnék.
Nagy eszemmel a lényeget lehagytam. Miért is vált be? Láthatóan kitisztította, amit ki kellett. És mivel multimaszk, az érzékenyebb területeken nem szárította, nem irritálta az arcomat.

Avon Luck Limitless For Her

Avon Luck Limitless For Her
2019. május 11.

Mikor kibontottam és először frissiben fújtam magamra, azt gondoltam, hogy na ezzel jól megjártam. Nagyon férfias volt az illata, és nagyon tartós. Aztán másodszorra már megszelídült, lecsendesedett. Most már nagyon megkedveltem. Kicsit még érzem a maszkulin vonalat benne, de ahogy lentebb is írták, kellemes, hideg és fás, és mégis érezni kicsit azt az édeskés anyaillatot. Nem feltűnő (legalábbis rajtam nem az, amit cseppet sem bánok), hétköznapra most tavasszal, illetve nyáron tökéletes. Már csak egy fél üvegem maradt belőle :-( Egy dolog miatt nem adok csak 5 csillagot neki - vagyis szívem szerint 4,5-et adnék - az pedig az, hogy rajtam nem tartós sajnos. A sima Luck parfüm tovább bírta, de ennek meg jobban tetszik az illata. Hah, ki érti ezt? :-)