bkati

Regisztráció dátuma: 2017. március 17.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2017. március 17.
Bőrprobléma: -

Megnézem

Purito Cica Clearing BB Cream

Purito Cica Clearing BB Cream
2021. július 22.

Bár vannak bőrhibáim, nem szeretem, nem szoktam magamat sminkelni; a célom csak annyi, hogy egy kicsit egységesítsem az arcbőröm. Ehhez pedig számomra ez a termék tökéletes! Világos bőrűként a #21-es Light Beige, vagy a #23-as Natural Beige színeket választom. Próbáltam korábban más ázsiai BB krémeket is, pl.: TonyMoly, It's Skin, Holika Holika, de nem jöttek be. Túl testesek voltak, és minden nem létező, vagy épp csak kialakulóban lévő ráncomat kiemelték,a meglévőkről nem is beszélve...szóval valahogy egyik sem volt az igazi. Ez a krém ellenben könnyed, alkalmazkodik a bőrszínemhez, s bár nem fed el minden hibát, de egységesít, és azt vettem észre, hogy nap végén is még azért valami fennmarad belőle (ez nálam azért csoda, mert főleg nyáron minden krémet leizzadok).
Plusz nem irritál, nem okoz pattanásokat, nincs erős illata, kellemes, természetes bőrfényt ad, és eddig a fényvédőim felé minden probléma nélkül fel tudtam kenni, nem morzsolódott.

Nekem ez 5*. :-)

Manna Luffás Bőrradír

Manna Luffás Bőrradír
2020. április 19.

A Manna termékek közül ez az egy, amit igazán szeretek (meg a teafaolaj). Hetente, két hetente egyszer ezzel zuhanyzom le. Finom az illata, felfrissít, és közben ápolja is a bőrömet, ami azért is jó, mert nem szeretek testápolót kenegetni magamra. Ez pedig ugyebár egyrészt radíroz, ugyanakkor ápol...pont ahogy a leírásban is szerepel fentebb. Szerintem teszi a dolgát, ezért részemről jár neki az 5 * :-)

Borotalco Invisible Stift

Borotalco Invisible Stift
2019. július 21.

Nagyon izzadós vagyok, ezt muszáj megjegyeznem az elején. Azt nem mondom, hogy egyáltalán semmit nem használt, de azért a munka nap vége felé, már átsejlettek a kellemetlen "illatok". Plusz nekem is nagyon irritálta a hónaljam, pontosabban körülötte teljesen kipirosodott, olykor már égett. Lehet egyéni érzékenység áll e mögött, de azt reméltem kicsit kíméletesebb lesz a bőrömhöz. Sajnálom, hogy így alakult, de kidobtam végül.