bkmarcsi

Regisztráció dátuma: 2011. július 27.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. július 27.
Bőrprobléma: Vízhiány

BabyTime Tusfürdő

BabyTime Tusfürdő
2011. augusztus 4.

Ez egy nagyon jó kis natúr tusfürdő valóban a babák számára kifejlesztve. Jól tisztít, gyengéd a bőrhöz, kellemes illatú,és az ára is kedvező. Az összetevők szépek,és nem túl sok. Az egész család számára kiváló,érdemes kipróbálni,egy jó alternatíva lehet aki szereti a natúr kozmetikumokat.

BabyTime Sampon

BabyTime Sampon
2011. augusztus 4.

A babák ill. a natúr kozmetikumokat kedvelő férfiaknak nagyon jó kis sampon,viszont szerintem egy hosszú női hajhoz nem elég tápláló,de hát nem is nekik van kifejlesztve. A gyermekeim használják szépen tisztít,kellemes az illata ,nagyon kevés összetevőt tartalmaz,de az mind megfelelő.Szeretjük.

Alverde Aqua Mattierende Tagescreme 3 in 1 Perle

Alverde Aqua Mattierende Tagescreme 3 in 1 Perle
2011. augusztus 2.

Melegben valóban egy kicsit könnyebb ez a krém mint az aloés változata,de valóban csak ideig -óráig mattit,de nagyon jól hidratál. Viszont mióta az Alverdés termékekre áttértem arcápolás területén, látványos az eredmény. Elmúltak a pattanásaim az apró ráncok simulnak, üdébb,frissebb, feszesebb a bőröm, igaz egy kis szőlőmagolajjal is kombinálom az éjszakai krémet. Kár,hogy eddig nem ismertem, de még így sem késő.