BlackBetty

Regisztráció dátuma: 2013. március 10.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2013. március 10.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 3 eladás
Megnézem

Bourjois 123 Perfect CC Cream

Bourjois 123 Perfect CC Cream

Azt hiszem nem fogom megbánni, hogy megvettem. SŐT! :D
A 33-as árnyalatot vettem, a 32-es túl világos volt nekem a 34 pedig nagyon sötét, túl nagy az ugrás a 33 és a 34 között, nekem pont a kettő között lenne megfelelő.
Otthon felkentem és nagyon örültem, hogy végre találtam egy terméket, aminek majdnem passzol a színe, el se hiszem. :D
Nagyon szépen fed és matt is, eddig a tartósságával sincs probléma, de még nem volt rajtam egy egész napot.
Remélem nem fog pattanásokat okozni, mert nagyon jó lenne, ha valami végre beválna és nem kéne kísérletezgetni.

Max Factor Colour Correcting Cream CC Krém

Max Factor Colour Correcting Cream CC Krém
2015. február 19.

Számomra megfelelő lenne, mert nem zsírosít, egész jól matt marad a bőröm és a fedésével sincs probléma, de sajnos nincs nekem való árnyalat belőle. Örök probléma nálam, ami tartós és matt egész nap, abból a termékből nincs megfelelő szín :(

Maybelline Affinimat Alapozó SPF17

Maybelline Affinimat Alapozó SPF17
2015. február 19.

Nagyon jól mattosít, szinte egész nap matt marad púder nélkül. A fedése közepes, viszont egyik árnyalat sem nekem való. Nagyon feltűnő, próbáltam már mindegyik árnyalatot de sajnos nem jó :( Pedig ha lenne egy megfelelő szín biztos kedvenc lenne.

3 ÖSSZETEVŐ

Ulmus Campestris (Elm) Extract EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott

A mezei szil kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerintbőrkondícionálóés szövetösszehúzóhatású összetevő.

Az ázsiai útifű kivonata.A kozmetikumokban nagy valóüszínűséggel a lándzsás útifű kivonatához hasonlóanbaktériumölő, sebgyógyító tulajdonsága miatt használják.