BlackCanary08

Regisztráció dátuma: 2016. december 1.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. december 1.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 30 eladás
Megnézem

Pat Mcgrath Dark Star Mascara

Pat Mcgrath Dark Star Mascara
2024. április 9.

Teljesen egyetértek az előttem szólóval.
Én a YSL Lash Clash-el tudom összehasonlítani, amit az elmúlt pár évben használtam és minden szempontból nagyon szerettem. Az első használatkor látszott, hogy a YSL verhetetlen dúsításban, nagyon szép határozott vonalat ad a pilláknak. A Dark Starból teljesen hiányzott nekem a volumen, de az egyértelmű volt, hogy a pillák íveltebbek és hosszabbak mint a Lash Clash-el. Viszont a volumen miatt valamiért szebbnek láttam a YSL-t, úgy gondoltam, hogy a Dark Starban nincs semmi extra.

Már azon voltam, hogy túladok a spirálon, de aztán pár hét elteltével adtam neki egy újabb esélyt. Azt nem mondom, hogy megjött a várva vált volumen, de mindenképp jobban látszott a dúsító hatása mint eddig, és összehasonlítva a két spirál összképét, nálam már a Dark Star a győztes:) nagyon szép spirál, de azért nem érzem azt a drámai hatását, mint amire számítottam, így lehet hogy tovább fogok keresgélni.

Eddig 6-8 órákat volt rajtam, nem potyogott, nem kenődött, de igazán majd nyáron fog vizsgázni.

Olaplex No.7 Bonding Oil

Olaplex No.7 Bonding Oil
2024. március 23.

Hát nem tudom, nagyon vegyes érzéseim vannak ezzel a hajolajjal kapcsolatban... Pozitívum az illata, és a folyékonyabb állagát is szeretem, egyáltalán nem nehezíti el a hajat, és nem is zsírosodik tőle jobban. Az Oribe kondicionálójával jól működik együtt, de ez inkább a kondicionáló érdeme, a hajolaj nagyon keveset tesz hozzá az eredményhez. Ha más termékkel együtt használom, akkor sokkal szárazabbak a hajvégeim, tehát sokat nem ér szerintem. Mert egy hajolajtól azt várnád, hogy kicsit tegye rendbe a hajvégeid (legalább a következő hajmosásig), és ne tűnjenek száraznak a végek. Az Olaplex ezt nem igazán tudja hozni, szerintem vannak ennél jobb alternatívák. Az ára pedig 30 ml-hez képest elég húzós.

Oribe hajolaját ki fogom próbálni, és írok egy updatet.

Update: levontam egy csillagot, mert ez valóban szinte semmit nem ér.

Tarte Shape Tape Contour Concealer

Tarte Shape Tape Contour Concealer
2024. február 9.

Azt hittem, megtaláltam a tökéletes korrektort, de még mindig keresem.
Eleinte nagyon szerettem, de a sötét karikák elfedéséhez ennél azért több kell. És egyre inkább azt látom, hogy beleül a szem alatti ráncokba, száraz hatást kelt. Púderrel kell fixálni, máskülönben 8-10 óra elteltével már nem mutat szépen.

2 ÖSSZETEVŐ