blackcat00616

Regisztráció dátuma: 2014. december 3.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. december 3.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Essence My Power Is Air Hydrate & Prime Mist

Essence My Power Is Air Hydrate & Prime Mist
2021. április 9.

A legjobb primer, amit eddig használtam! Épphogy észre vettem, megvettem a rózsakvarccal töltött primert, aminek kellemes rózsa illata feltöltött lelkileg, a primer pedig a bőrömet hidratálja és olyan tartós sminket eredményez, hogy reggeltől estig épphogy valamit kopik.
Visszaszaladtam az üzletbe, hogy vegyek még, de már sajnos nem volt.

3W Clinic Wrinkle Repair BB Cream

3W Clinic Wrinkle Repair BB Cream
2018. augusztus 14.

Eddigi véleményem csak az illatáról van, rettentően émelyítő számomra, erősen krémes-púderes szaga van.

Update: Mostmár megbarátkoztam vele, 1 csillagról felviszem 3-ra, mert nem irritál sőt, nyugtatja a bőröm. Szép színe van, nem emeli ki a száraz részeket, de sajnos elég fényes lesz tőle az arcom akkor is, ha nem teszek alá semmit.

Yanqina 36H Double Eyeliner Eyebrow Pencil

Yanqina 36H Double Eyeliner Eyebrow Pencil
2018. március 23.

Update: Mindegyik színből rendeltem, de egyik se illik a hamvas, barna hajszínekhez, az 1-es 2-es között alig volt különbség, mindkettőnek vöröses-barnás az árnyalata, a 3-as viszont olyan sötét barna, hogy majdnem fekete. Nem vész kárba, a szemöldökrajzoláshoz tervezet tussal szoktam néha kihúzni a szemem :) Nem irritálja cseppet sem az érzekeny szemem.

Nagyon szuper, kombinált kis termék. Egyik oldalán a megszokott és közkedvelt 36H szemtus, hosszú heggyel, a másik oldalán szemöldök tus, ami ugyanolyan tartósnak bizonyul. Nem kopik, egész nap tart, igaz otthon, 1 napig teszteltem aztán elajándékoztam, mert a light coffee árnyalat nem illik a szőkés-barna hajamhoz, a tus vöröses-barnás árnyalatú és hát van ilyen festett hajú barátnőm. Úton van a másik két árnyalat, azokról később írok véleményt.

9 ÖSSZETEVŐ