blackcat00616

Regisztráció dátuma: 2014. december 3.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. december 3.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

3W Clinic Wrinkle Repair BB Cream

3W Clinic Wrinkle Repair BB Cream
2018. augusztus 14.

Eddigi véleményem csak az illatáról van, rettentően émelyítő számomra, erősen krémes-púderes szaga van.

Update: Mostmár megbarátkoztam vele, 1 csillagról felviszem 3-ra, mert nem irritál sőt, nyugtatja a bőröm. Szép színe van, nem emeli ki a száraz részeket, de sajnos elég fényes lesz tőle az arcom akkor is, ha nem teszek alá semmit.

Yanqina 36H Double Eyeliner Eyebrow Pencil

Yanqina 36H Double Eyeliner Eyebrow Pencil
2018. március 23.

Update: Mindegyik színből rendeltem, de egyik se illik a hamvas, barna hajszínekhez, az 1-es 2-es között alig volt különbség, mindkettőnek vöröses-barnás az árnyalata, a 3-as viszont olyan sötét barna, hogy majdnem fekete. Nem vész kárba, a szemöldökrajzoláshoz tervezet tussal szoktam néha kihúzni a szemem :) Nem irritálja cseppet sem az érzekeny szemem.

Nagyon szuper, kombinált kis termék. Egyik oldalán a megszokott és közkedvelt 36H szemtus, hosszú heggyel, a másik oldalán szemöldök tus, ami ugyanolyan tartósnak bizonyul. Nem kopik, egész nap tart, igaz otthon, 1 napig teszteltem aztán elajándékoztam, mert a light coffee árnyalat nem illik a szőkés-barna hajamhoz, a tus vöröses-barnás árnyalatú és hát van ilyen festett hajú barátnőm. Úton van a másik két árnyalat, azokról később írok véleményt.

Minis Cleansing Foam Berry Essence

Minis Cleansing Foam Berry Essence
2018. január 23.

Azért rendeltem, hogy ha páromhoz utazok, akkor ne keljen a fél literes tonikomat és az arcradíromat eltegyem, ugyanis ez mind kettő hatást ígéri. Nedves bőrömön elkezd habosodni, kellemes, édeskés illata van, nem irritál. Nem érdes, kémiailag távolítja el az elhalt bőrt. Utána necces a vitamin ampullát felkenni, mert akkor csip, ilyenkor elegendő az arckrém és az éjszakai pakolás :)

9 ÖSSZETEVŐ