BlackMagicWoman

Regisztráció dátuma: 2017. december 28.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. december 28.
Bőrprobléma: Vízhiány

Phi BB Balance Melange

Phi BB Balance Melange
2019. szeptember 9.

Imádom ezt a BB krémet. Nyáron minden nap használtam. Nem izzadt alatta a bőröm, egyszerűen tökéletes. Nem fed, inkább egységesíti a bőrt. Kisebb hibákat halványít, nagy pattanások esetén már kevés lenne. De nem alapozó, így nem is várom el ezt tőle.
Jól hidratál és a fényvédeleme is működik. Ősszel más kicsit sötét nekem ez az árnyalat, így most már a NUDE-t fogom használni. Csak ajánlani tudom.

Alverde Naturschön Kézkrém Olívával

Alverde Naturschön Kézkrém Olívával
2019. szeptember 6.

Kicsit nehezebben szívódik be a bőrömbe, ennek ellenére szeretem. Főleg a hidegebb napon vagy este használom. Puhává teszi a bőrt, finom az állaga is. Csak az erősebb citrus illata miatt adok 4*, nekem túl sokáig megmarad a bőrömön ez az illat, amit annyira nem szeretek. Ettől függetlenül szuper kis krém.

Phi Balance Nude BB Krém

Phi Balance Nude BB Krém
2019. szeptember 5.

Mindkét Phi BB krémet használom. A Nude árnyalat ősztől tavaszig tökéltes a bőrömnek, nyáron viszont kicsit világos.
A krém állaga sűrű, ennek ellenére könnyen elosztlatható a bőrön. Az én bőrön nagyon hálás érte. Eddig semmilyen más BB krémben nem találtam ilyen sok hatóanyagot, mint ebben. És érzem is a különbséget. Nem csupán egy BB krém, hanem hidratáló is egyben. Nagyon szeretem benne, hogy még nap végére sem ül be a szem körüli kis ráncokba. Elégedett vagyok, csak ajánlani tudom.