blackrose

Regisztráció dátuma: 2018. szeptember 27.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2018. szeptember 27.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

L'Oreal Elseve Total Repair Extreme Hajpakolás

L'Oreal Elseve Total Repair Extreme Hajpakolás
2020. április 12.

Hát azért vettem mert hátha jó lesz a töredezett hajvégekre. Jobb lett volna a polcon hagyni. Nem tudom melyik anyagra reagált így a hajam vagy a fejbőröm, de nekem hullott tőle a hajam rendesen. Csak amíg felvittem majd kimostam rengeteg hajam kijött, a fésülés szárítás után meg pláne. Amióta nem használom ezt a terméket illetve ezen termékcsalád többi tagjának használatát is megszüntettem azóta jobb a helyzet. Maga a termék, nekem száraz maradt tőle a hajvégem pedig testes, sűrű állagú hajpakolás,a hajhullással együtt pedig nálam leszerepelt.

Head & Shoulders Nourishing Care Sampon

Head & Shoulders Nourishing Care Sampon
2020. április 12.

Az enyémnek másabb a csomagolása, de ugyanez a termék. Annyira nem érzem levendulás illatúnak, a márka jellegzetes illata jobban átüt. Szeretem használni, de úgy tapasztaltam hogy ha felhabosítom rendesen a tenyeremben mielőtt felviszem és nem csak úgy hígítatlanul viszem fel akkor nem zsírosodik olyan hamar a hajam utána. Kellően tisztít, de a korpásodást nem szüntette meg teljesen.

CeraVe Moisturising Lotion

CeraVe Moisturising Lotion
2020. április 11.

Kifejezetten az arcomra vettem, mivel elèg jók az összetevői. Előnye ,hogy illatmentes, nem komedogèn, nem csípi a bőrömet. Illetve a tudat, hogy jó krèmet kenek az arcomra. Hátránya viszont, hogy az èn bőrömet nem hidratálja elèggè, valamint nekem fènyes ès kissè ragacsos marad az arcom utána egèsz napra. Ez egy fajta vèdőrèteg, de èn nem szeretem ezt az èrzèst az arcomon. Könnyű krèm, a pórusaim sem látszanak olyan feltűnően. Valahogy nem az igazi a számomra.

Update: Hidratáló hatása kb. nulla. Nagyon folyékony, vizes hatású. Se meleg, sem hideg időben nem elég. Alig várom hogy elfogyjon, nem veszem újra. Illetve az arcomon csúnya apró kis pattikat okozott mindenfelé,valahányszor újra próbálkoztam vele.

1 ÖSSZETEVŐ