blackrose

Regisztráció dátuma: 2018. szeptember 27.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. szeptember 27.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Nivea Soft Általános Hidratáló Krém

Nivea Soft Általános Hidratáló Krém
2022. január 30.

A másik Nivea amit szeretek használni az arcomra. Ez könnyebb mint a kék tégelyes, vagy a soft tégelyes verziója. Gyorsan beszívódik, nem okozott nekem plusz pattanást, mitesszert.A tubusos kiszerelés szerintem nagyon praktikus. Az illata pedig megnyugtató. Hamarabb el tudom dolgozni mint a kék tégelyest.

Nivea Creme

Nivea Creme
2022. január 30.

Egy kis tégellyel kaptam a páromtól, eleinte csak száraz ajkakra használtam és bevált. De most hogy itt a tél, a bőröm egyre szárazabb és már nem lesz fiatalabb elkezdtem arcra is használni. Csak keveset, alaposan eldolgozva, szinte masszírozom vele az arcom. Nagyon bevált, nincs pattanás és mitesszer sem. A szárazság pedig enyhült. Szeretem. Nyáron azért könnyebb krém kell. Télre viszont nagyon jó.

Naturland Unguentum Hydrophilicum Nonionicum Mosdókenőcs

Naturland Unguentum Hydrophilicum Nonionicum Mosdókenőcs
2020. december 11.

Most téli időszakban ezt használom esténként. Szépen leszedi a színezett hidratálót és ami a legfontosabb a szárazzá vált bőrömet szépen visszahidratálja. Nekem úgy vált be hogy közvetlen az arcomra kenem és utána meleg vízzel leöblítem. Nagyon puha utána a bőröm és tiszta. A drogériás lemosók nagyon szárítanak vagy hagynak egy számomra fura réteget. Ezzel nincs ilyen gondom. Testre is bevált tusfürdő helyett, de az arcomra használom inkább. Nem okoz pattanást ha alaposan leöblítjük. Jó kis termék.

1 ÖSSZETEVŐ