blackrose

Regisztráció dátuma: 2018. szeptember 27.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2018. szeptember 27.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Naturland Unguentum Hydrophilicum Nonionicum Mosdókenőcs

Naturland Unguentum Hydrophilicum Nonionicum Mosdókenőcs
2020. december 11.

Most téli időszakban ezt használom esténként. Szépen leszedi a színezett hidratálót és ami a legfontosabb a szárazzá vált bőrömet szépen visszahidratálja. Nekem úgy vált be hogy közvetlen az arcomra kenem és utána meleg vízzel leöblítem. Nagyon puha utána a bőröm és tiszta. A drogériás lemosók nagyon szárítanak vagy hagynak egy számomra fura réteget. Ezzel nincs ilyen gondom. Testre is bevált tusfürdő helyett, de az arcomra használom inkább. Nem okoz pattanást ha alaposan leöblítjük. Jó kis termék.

Naomi Campbell Prêt À Porter Silk Collection

Naomi Campbell Prêt À Porter Silk Collection
2020. november 22.

Ősszel használtam, kifejezetten diszkrét elegáns illat, ami az én stílusomhoz annyira nem passzolt de munkába tökéletes volt. A kis 30 ml nagyon sokáig kitartott, tartósságra tényleg nem túl erős de legalább nem is fejfájdító. Nem bánt senkit, olyan klasszikus nőies illat ami nem bontránkoztatja meg az embert.

Police To Be Rose Blossom

Police To Be Rose Blossom
2020. november 22.

Ajándékba kaptam, nemrég kezdtem el használni. Tényleg füstös vanília. Szerintem télre hideg időben tökéletes, mert egy kis idő elteltével eltűnik a füstös jelleg és csak a vanília marad ami szerencsére nem túl édes. Az üvege nagyon szép, de bosszantó hogy nincs rendes kupakja. Egy fújás bőven elég én csak ruhán és sálon használom mert nagyon tartós. Bőrömön már sok lenne nekem is.

1 ÖSSZETEVŐ