BlaireK

Regisztráció dátuma: 2016. december 31.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. december 31.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Curasept ADS 712 Klórhexidin Tartalmú Fogkrém Gél

Curasept ADS 712 Klórhexidin Tartalmú Fogkrém Gél
2017. január 3.

Olyan mint az öblögető. Zseniális termék. Az ízével és a szagával az elején nem voltunk kibékülve, de hát muszáj volt használni. A legjobb fogkrém. Ha seb volt az ínyemen fogmosás előtt rákentem, nagyon jól elérzéstelenítette, és szépen meg lehetett mosni a sebet. Fehérítő hatása is van minimálisan. Én azóta is 2 havonta tartok egy kúrát vele, hogy minden rednben legyen. Nagyon megszerettem, óriási segítség ha nagy a gebasz.

Curasept ADS 220 Klórhexidin Tartalmú Szájöblögető

Curasept ADS 220 Klórhexidin Tartalmú Szájöblögető
2017. január 3.

Íny problémákhoz mindenképpen ezt ajánlom. Többet is kipróbáltam már de ez az abszolút kedvenc. Az íze nem túl jó, meg kell szokni, a szagát én nem éreztem, de a párom elfordult tőlem az ágyban, viszont ezek ellenére is nagyon megéri. Hihetetlen mennyire hatásos. Erős gyulladás csökkentő, és emellett fájdalom csillapító is. Fogmosás előttre és utánra is ajánlják, előtte azért ha probléma, seb van a szájban fogmosás előtt elérzésteleníti és így a necces területet is alaposan meg lehet mosni. Ez egy csoda, és nagyon örülök hogy rátaláltam. A fogkrémmel együtt használva a legjobb. És tényleg fehérít ami nagyon tetszett benne.

Kiko Körömlakk

Kiko Körömlakk
2017. január 3.

Nagyon szeretem a KIKO lakkokat. Mi akciósan vettük külföldön 1 euro/db. Hihetetlen milyen sok szín van, és némely színnek halvány csillámos fénye van. Két rétegben nagyon jól fed, nem kopik gyorsan, szerintem nagyon jó minőség, az árát még akkor is nagyon megéri ha nem akciós. Beleszerettem a csillámos fedőlakkokba is, azokkal csak az a problémám hogy nagyon nehéz a csillámokat leszedni. Egyébként hihetetlen szépek. Jó pár ilyen lakkom van azóta a többi más márkás lakkomat el is ajándékoztam. Örülnék ha végre Magyarországra is jönnének.