blairwaldorf

Regisztráció dátuma: 2015. június 12.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. június 12.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 2 eladás
Megnézem

Catrice Aqua Ink Ajakceruza

Catrice Aqua Ink Ajakceruza
2021. szeptember 12.

Két árnyalatot is kipróbáltam már, élénk színek, tartósan, akár egész nap fent maradnak. (De a reggelit és az ebédet tuti túléli! :D )
Szerintem picit drága és kicsi a színválaszték. Minimális rizikó: egyszer előfordult olyan velem, hogy webshopból rendeltem, és szárazan érkezett a termék, nem tudtam használni.
Remélem, egyszer bővítik az árnyalatokat további színekkel! Szeretem használni. :)

Colour B4 Hair Colour Remover Extra

Colour B4 Hair Colour Remover Extra
2021. szeptember 12.

Évek óta tudtam, hogy ezt a terméket egyszer ki fogom próbálni. Tegnap el is jött a nagy nap.
Előzmény: 3 hónappal ezelőtt volt utoljára festve a hajam fodrász által. Már lenövésem is volt, színe is fakult már, egy kuponozás során beszereztem egy L'Oreal Casting Creme Gloss braun (400) árnyalatú hajfestéket. Eredmény: FEKETE! Sokk!
Lapult a fiókomban betárazva egy Colour b4, azonnal elolvastam a használati utasítást, és már neki is kezdtem a procedúrának.
Szerintem nem volt bonyolult a folyamat, a szaga se volt borzasztó, sőt, én ezt jobban is viseltem, mint bármelyik ammóniás hajfestéknek a szagát.
Már az 1 óra hatóidő lejárta előtt láttam a nedves hajamon, hogy jön vissza a korábbi hajszínem. A hatóidő lejárta előtti 5 percben a hajszárítómat is bevetettem, mert kicsit fázott a fejem. Öblítést bőven végeztem, mindegyik lépés után megvolt a 10 perc.
Utána balzsamoztam is.
Törlés, szárítás, boldogság. Sikerült! :)
Tudom, hogy nem ígéri a termék, de esküszöm most még JOBB ÁLLAGÚ IS LETT A HAJAM! Kevésbé szárazak a hajvégeim, és gyönyörűen csillog.
Ui.: a folyadék állagú termékkel csináltam.

Bourjois Volume Glamour Ultra Black Edition Szempillaspirál

Bourjois Volume Glamour Ultra Black Edition Szempillaspirál
2020. november 7.

Nekem ez sajnos nem "ultra black", három-négy réteget is simán elbír a szempillám, és még akkor sem látok olyan hatást, mint egy negyedennyibe kerülő szempillaspirál használata után. Ár-érték arányban nagyon nem megfelelő.

2 MÁRKA