blanchee

1930 pont

Regisztráció dátuma: 2011. november 22.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

1930 pont

Regisztráció dátuma: 2011. november 22.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Artdeco 3in1 Szemhéjpúder Alapozó

Artdeco 3in1 Szemhéjpúder Alapozó
2018. február 16.

Teszteltem, próbálgattam, de nem. Nagyon nem. Az én olajos szemhéjamon nagyon nem akar teljesíteni, 1-2 óra alatt (!) kikopik és összeáll. A "sima" Artdeco-s szeméjalapozó ennél egy fokkal azért jobb és még olcsóbb is.

Etude House Proof 10 Eye Primer

Etude House Proof 10 Eye Primer

UPDATE (2018.febr.16.):
Nem tudom mi történt, változtattak-e a formulán vagy valami, de már egyáltalán nem úgy működik, mint régen. Hamar lekopik a szemhéjpúder és beül a ráncokba. Nem tudom mi történhetett vele vagy én változtam, de nagyon sajnálom, hogy már nem úgy szuperál, mint régebben. :(

2014. április:
Én a NARS szemhéjalapozó helyett rendeltem meg, mivel onnan ahonnan én rendeltem anno már nem lehetett kapni. A sok jó vélemény hatására rendeltem meg végül ezt a szemhéjalapozót, és milyen jól tettem.. :)
Tudni kell, hogy nekem iszonyatosan olajos szemhéjam van, próbáltam már mindent (Artdeco, Mac, Too Faced, Elf..), egyedül a NARS vált be, illetve ez a kis csodaszer.
Nagyon jó árban van, egész nap gyűrődés, kopás, kukacodás, minden nélkül, tökéletesen teljesít! Még a NARS-nál is jobb! Ráadásul negyedannyiba kerül..
Egyetlen negatívum, hogy ez az applikátoros kiszerelés nagyon nem praktikus... Én abban a hitben éltem, hogy elfogyasztottam egy tubusnyit, az applikátorral már semmit nem tudtam kisajtolni belőle, már megrendeltem a következő adagot, amikor kettévágtam a kis tubust és lám-lám több mint a fele termék benne volt. Púposra töltöttem egy üres Artdecos szemhéjalapozós tégelyt, ami azért nem kis mennyiség...
Maga a krém/szemhéjalapozó remek, az eddigi legjobb, amit használtam, de ez a csomagolás nagyon nem jött be.
Megkapja az 5 csillagot, mert soha ilyen hatásos szemhéjalapozóm még nem volt, de azért marad bennem egy tüske a kiszerelése miatt.

NYX Proof It! Waterproof Eyeshadow Primer

NYX Proof It! Waterproof Eyeshadow Primer
2018. február 16.

Én már rengeteg szemhéjalapozót kipróbáltam, de továbbra is keresem az igazit.. Nagy reményeket fűztem ehhez a termékhez, de sajnos az én olajos szemhéjam túl kihívást jelent neki. Nagyon hamar megkopik a szemhéjpúder rajta és hamar összeáll egy csíkba az egyész. Szomorú vagyok, többet vártam.

2 ÖSSZETEVŐ

Rubus Chamaemorus Seed Extract EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen