blani

Regisztráció dátuma: 2011. október 23.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2011. október 23.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Estée Lauder Turbo Lash High Powered Volume + Length Szempillaspirál

Estée Lauder Turbo Lash High Powered Volume + Length Szempillaspirál
2024. január 25.
(!)

Tesztelésre kaptam a terméket.
Nem használok minden nap spirált, de mivel szőkés/világosbarna pilláim vannak (amit rendszeresen festetek) két fő elvárásom van: fedje be a pillákat rendesen a tövektől, illetve ne peregjen le. Ez a kettő pipa. Nálam több népszerű spirál sem aratott a pergés miatt túl nagy sikert.
Karácsony előtt, amikor nem volt már időm kozmetikushoz menni, életmentőnek bizonyult egyébként.
De abban egyet kell értsek az előttem szólókkal, hogy sok festéket vesz fel. Továbbá én ilyen típusú kefével még nem találkoztam, nekem ritkának és rövidnek tűnnek a szálai, és gondolom ez lehet az oka, hogy bizony összetapasztja a pillákat. Egyébként dúsít és hosszabbít, de szerintem akinek ilyen szögegyenes pillái vannak mint nekem, göndörítést ne várjon tőle.
Szóval én azt mondanám, hogy ennyi pénzt nem adnék ki érte.

Aciclovir AL 50 mg/g Krém

Aciclovir AL 50 mg/g Krém
2023. február 21.

Nem csodaszer, de eddig ez a krém használt a legtöbbet a kimondottan herpeszre való krémek közül. Persze számít az is, hogy épp milyen fázisban tudja elkapni az ember a kis mocskot. A viszkető, égető érzést gyorsan enyhíti és segít is abban, hogy minél előbb túl legyen rajta az ember.

Yves Rocher Sexy Pulp Ultra-Volume Szempillaspirál

Yves Rocher Sexy Pulp Ultra-Volume Szempillaspirál
2017. november 22.

Nagyon szerettem volna, ha működik. A pilláim szépek tőle, nem is azzal van a bajom, hanem hogy lepereg, elkenődik, mintha nem száradna meg. Sajna tiszta festék lesz a szemem alja elég rövid időn belül...

1 ÖSSZETEVŐ

Ppg-5 Lanolin Wax Kockázat: