blankapanka

Regisztráció dátuma: 2012. július 23.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2012. július 23.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem

Maybelline Master Smoky Szemceruza

Maybelline Master Smoky Szemceruza
2015. január 23.

én nagyon szeretem.gyorsan tudok vele szép elsatírozott cica szemeket csinálni.gyorsabb ezzel mint tussal.ha sietek mindig ezt használom :)

Garnier Micellás Arctisztító Víz

Garnier Micellás Arctisztító Víz
2015. január 23.

micellás vízből használtam már a biodermásat és a L'orealt is.egyértelműen a bioderma volt a legjobb,de nem épp pénztárca barát. a L'oreal és e között sok különbséget nem fedeztem fel. ez gazdaságosabb,árban sokkal jobb, lassabban is fogy, a csomagolást is jobban eltalálták. nekem szépen leszedi a sminket,bár a szememet nem ezzel tisztítom csak a bőrömet. a BB krémet és az alapozót is leszokta szépen szedni.legalábbis érzésre és látszatra nem marad szennyeződés a bőrömön,de néha mikor megjelenik egy-két patti átszoktam törölni alkoholos tonikkal utána és akkor viszont ott van az a fránya barnás folt a vattán.nem igen tudom ezt most hova tenni. az én bőrömet az alkoholos tonikok nagyon kiszokták szárítani ezért nem szeretnék váltani,bár elég sok a mitesszerem amiket radírral próbálok eltüntetni de nem segít. még a kozmetikus után is egy hét múlva visszajönnek. nem tudom ez betudható e ennek az arctisztítónak.lehet mégsem elég alapos :/ ezért kap csak 4*ot. szeretem,de ott van az a pici kétely

UPDATE: nem rég fogyott el a biodermás micellás vizem,mondván a garnieres is tud annyit,inkább ezt vettem meg,ráadásul 850 Ft-ért.azért nem ugyanaz,mint a bioderma,használata után érezhetően hagy egy réteget a bőrön,de nem is 6000 ezer forint.ami azért valljuk be nem mindegy.teszi a dolgát,ár-érték arányba 5*

Serical Latte Tejproteines Hajpakolás

Serical Latte Tejproteines Hajpakolás
2015. január 23.

ár érték arányban a legjobb.a keratinos testvére nem fogott meg ennyire.ez hatásban és illatban is jobb.szerintem amúgy oreo illata van :D nekem szuper könnyen kifésülhető lesz vele a hajam,pedig csak kb 2-3 percet hagyom fenn.nagyon sokáig elég.újra vevős.5*