blessed

Regisztráció dátuma: 2015. június 26.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2015. június 26.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás
Megnézem

Tarte Creaseless Concealer

Tarte Creaseless Concealer
2020. július 3.

Kisebb ekörül a hype, mint a Shape Tape-nél, nekem viszont ez vált be jobban. Teljesen beleolvad a bőrömbe, nem kelt száraz hatást mint más korrektorok és tart egész munkaidőben. Sűrű állagú, de még jól kenhető, erős fedés, de rásimul a bőrömre így nem feltűnő egyáltalán. Nekem kincs, mert nehezen beszerezhető márka, így alkalmakkor használom.

Bepanthen Baby Kenőcs

Bepanthen Baby Kenőcs
2020. július 3.

Én is a száraz bőrfelületetekre használom és pattanások nyomainak gyorsabb gyógyítására. Segít hogy ne kaparjam el, elmúlasztja a viszketést. Éjszakára bekenem, reggelre sima, nem hámló a bőröm és nem csak amíg rajta van, mint a szilikonos termékeknél. Nekem ezekre nagyon beválik és jók az összetevői, de gondolom babapopsira gyorsan fogy úgy viszont kicsit drága.

invisibobble Traceless Hair Ring Hajgumi

invisibobble Traceless Hair Ring Hajgumi
2020. május 5.

Na ma elszakadt sajnos az egyik hajgumim, pont az illesztésénél, így eljött a véleményezés ideje. Kb. 6 éve vettem ezt az eredetit még amikor bejött és nem voltak utánzatai, kicsit drágálltam, de éreztem, hogy jó befektetés lesz. :) Nem húz, nem tép, nem csavarodik rá a hajam; laza, de csinos copfot tudok vele csinálni. Én nem is tettem soha forró vízbe, hamar és szépen visszaugrott magától mindig. ( Vajon forró víztől tovább élt volna...?) Én is még csak egyet vettem ki a dobozból a 3-ból és tovább bírta, mint ahogy számítottam rá, heti több napi használat mellett. Nekem annyira bevált, hogy azóta se vettem semmilyen másik hajgumit, most viszont jöhet a következő a dobozból. :)

1 MÁRKA

2 ÖSSZETEVŐ