blessed

Regisztráció dátuma: 2015. június 26.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2015. június 26.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 4 eladás
Megnézem

Cantu Shea Butter Leave In Conditioning Hair Repair Cream

Cantu Shea Butter Leave In Conditioning Hair Repair Cream
2021. június 9.

Göndör, vékonyszálú, de viszonylag sok hajam van. Nagyon kíváncsi voltam a Cantu termékekre, így egy nagyon kedves Krémmániás jóvoltából kipróbálhattam ezt a terméket. :)
Én egyből kiöblítős balzsamként kezdtem el használni, mert sejtettem , hogy a vékonyszálú hajam hamarabb zsírosodna, ha nem öblíteném ki. Egyébként így is szépen göndörítette, tartósabban benne maradtak a hullámok, de hosszú távon mégis zsírosította úgy is a hajam, hogy kiöblítettem. Az illata finom, elhasználgattam, de biztos, hogy nem fogom megvenni. Hidratálást vártam tőle.

Essence The Glowin' Golds Caring Shimmer Lip Oil

Essence The Glowin' Golds Caring Shimmer Lip Oil
2021. május 30.

Nekem is a 02-es árnyalatú van meg, a csomagolása nagyon szép, viszont csalódás maga a termék. Az van ráírva, hogy ajakolaj, így kicsit arra számítottam, hogy olyan lesz az állaga, mint a Clarins ajakolaja, ami pont ilyen aranykupakos, szögletes csomagolású, ehhez képest ez egy sima ápoló szájfény.
Felkenve mondjuk szép és érzem, hogy ápol, használom is naponta többször. Nem kényelmetlen viselet, csak kár volt ráírni, hogy ajakolaj. Viszont az applikátor feje viszonylag nagy az átlag szájfény/folyékony rúzsokhoz képest, nálam ez előny mert gyors és könnyű vele a felvitel.

La Roche-Posay Micellás Habzó Arctisztító

La Roche-Posay Micellás Habzó Arctisztító
2021. április 4.

Imádom ilyen hab állagú cuccokkal simizni az arcom, kellemes érzés. Egy pumpálás elegendő habot nyom ki. Tavaly szeptember elején vettem és heti 5-7 használattal ma fogyott el, úgyhogy viszonylag gazdaságos. Ősztől tavaszig elég is, nyárra valószínűleg nem elég alapos a tisztító hatása. Az én bőröm nem húzódik utána és jó az INCI. Sminklemosásra nem próbáltam, de azért megadom az 5 csillagot. Újravenném, ha valami extrábbra vágynék, de azért van ilyen tudású arctisztító kedvezőbb áron is.

1 MÁRKA

2 ÖSSZETEVŐ