blessed

2055 pont

Regisztráció dátuma: 2015. június 26.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

2055 pont

Regisztráció dátuma: 2015. június 26.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás
Megnézem

Clinique Take The Day Off Cleansing Balm

Clinique Take The Day Off Cleansing Balm
2019. június 2.

Nekem sajnos nettó pénzkidobás ez a termék - szerencsére kuponnal vettem. A vattakorongot szerettem volna kiváltani vele, úgy hogy csak "ledörzsölöm" az arcomról a sminket és leöblítem vízzel utána. A hatása viszont olyan, mintha sima vizzel próbáltam volna lemosni a sminket, elkenődik csak az arcomon a festék, ha viszont több lemosót használok, akkor 1 hónap alatt elfogyna. :( Maradok a micellás víznél, az gazdaságosabb.

Balea Sugar Scrub

Balea Sugar Scrub
2019. január 13.

Először a kis tasakos kiszerelést vettem meg kripóbálni, ha esetleg nem válik be, ne a tubusosra dobjam ki a pénzem. És milyen jól tettem! (Egyébként BP-en az Árkádban lévő DM-ben van tubusos kiszerelés!)
Az ötlet szuper, barnacukorból olajos arcbőrradír, az összetétele is nagyon szép, az illata meg mennyei, de valljuk be ez pont olyan amit max 3 hozzávalóból otthon is ki tud keverni az ember lánya, így nem tudom van e létjogosultsága... Nekem hatalmasak benne a radírozószemcsék, kíváncsi lennék vajon a tubusosban is ilyen e?! Szinte fájt a használata, pedig nem érzékeny a bőröm, de mondjuk hidratálòt én se használtam közvetlenül utána, puha lett a bőröm. Majd figyelem, hátha a nagy kiszerelésre is jön majd vélemény, addig ezt használgatom, úgy látom a két kis tasak kb. 6 használatra lesz elég.

Ebelin Ecsettisztító Folyadék

Ebelin Ecsettisztító Folyadék
2019. január 6.

Én szintén a gyors ecsetmosásra használom, arra kiváló. Valóban az alapozó kimosására nem alkalmas, de púderek és még a szemhéjtus eltávolítására igen. Gyorsan szárad utána az ecset, hamar újra lehet használni őket. Az illata nekem nagyon tetszik.

1 MÁRKA

2 ÖSSZETEVŐ