blessed

Regisztráció dátuma: 2015. június 26.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2015. június 26.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 4 eladás
Megnézem

Balea Feel Well Olajos-Sós Lábradír Hidegen Préselt Avokádóolajjal

Balea Feel Well Olajos-Sós Lábradír Hidegen Préselt Avokádóolajjal
2022. július 27.

Én is nagyon szeretem ezt a radírt, a teljes lábszáramra tudom használni és még a könyökömre se durva. Szuperpuha leszek utána mindenhol. Egy kicsi olajos érzet marad utána, de nem bánom, mert így nem is kell utána testápoló, ott ahol használtam, ami nyáron könnyebbség nekem. Remélem nem csak szezonális termék, tervezem újravenni.

Revox Daily Sun Shield SPF 50

Revox Daily Sun Shield SPF 50
2022. június 23.

Úgy hoztam el a boltból, hogy ajánlom neki, hogy megérje a hypeot! És téényleg szuper kis fényvédő :) Az illata nekem nagyon tetszik, nem kifejezetten naptejes, de mindenképp nyári, édeskés illatú. Jó érzés kenni, de szerintem a szilikonossága miatt, legalábbis nekem a szilikon alapú primereim pont ilyen állagúak és érzetűek felvitel közben. Sminkelni is tudok rá és eddig nem pattogtam ki tőle. Csak azt nem értem, hogy a gyártó mit szégyenkezik ezzel a 30ml-vel ?? Miért nem lehet min. 50ml ? Emiatt az ára sem feltétlenül baráti szerintem, 2 árán pedig vannak jobb összetételű fényvédők (gondolok itt az oktokrilénre).

Catrice Nail Repair Strengthening Ridge Filler

Catrice Nail Repair Strengthening Ridge Filler
2022. június 10.

Néhány hete használom folyamatosan, egy rétegben is szépen fed és tényleg kitölti a barázdákat, amiket vitaminhiány vagy szárazság okozott a körmön. Nem kopik le és egy hétig is kibírja a körmömön, illetve annyira szép halvány nude színű, hogy ha esetleg le is pattog a vége mielőtt újra kenném, akkor sem feltűnő. Nagyon természetes hatású és jó áron van.

Miközben töltöttem fel az összetevőket láttam, hogy 2 hámlasztó is van benne (glikolsav és glükonsav) így tulajdonképpen nem is a repedések feltöltésével, hanem nagyon finom hámlasztással segít eltüntetni a az egyenetlenségeket a köröm felszínéről. Ügyes! :)

1 MÁRKA

2 ÖSSZETEVŐ