BLili

Regisztráció dátuma: 2017. január 2.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2017. január 2.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Esi Ausztrál Teafa Olaj 100%

Esi Ausztrál Teafa Olaj 100%
2019. június 13.

Egy ismerősöm ezzel ecsetelte a fibrómáit és szépen le is szárította neki. Nekem viszont semmit nem csinált velük és végül bőrgyógyász égette le.

Heimish All Clean Balm

Heimish All Clean Balm
2019. június 12.

Nem tudta leszedni este a sminket, krémrétegeket. Csak állt az egész az arcomon. Nem gondoltam volna róla. A babafürdető kenőcs simán viszi az egészet (30 deka 600 Ft), de még a garnier micellás víz is, ez meg nem bírt el vele. Nagyon erős illóolaj illata van, ugyanakkor nem csípte a szememet. (Az érzékeny bőrömet meg azért nem, mert nem is jutott át a smink-, krémrétegeken...)

La Roche-Posay Anthelios Dermo-Pediatrics Gyermek Napvédő Tej Termálvízzel SPF50+

2019. június 11.

Update 2: tavaly nyáron nyaraláskor használtam ezt testre, amikor minden este betestápolóztam magam automatikusan és a száraz bőrömet a sok napnak tudtam be. Most a hétköznapokhoz is ezt használom és nagyon szárítja a bőrömet, ezért lepontozom. Igaz, csodálkozom, hogy anno elkerülte a figyelmemet az alkohol, pedig már egy jó ideje nagyon tudatosan ápolom a bőrömet.

Update: nem sikerül találnom arcra való tisztán fizikait, ezért amíg folyamatosan kutatok, ezt használom, és bár nagyon ragad, teljesen beivódik, még, ha nagyon sokat is kenek fel, kell neki kb. 5-8 perc, de még fehér sem leszek a végén, csak egy kicsit világosabb. Most nagyon elkezdett már sütni a nap, és egyáltalán nem pirultam le órákig a napon levéstől sem ezzel, de ezt ugye már a nyáron is megtapasztaltam.

Feltúrtam az internetet, hogy milyen összetevők nem lehetnének a naptejekben, és erős csodálkozásomra csak néhányat találtam az olcsóbbtól a nagyon drágákig, amiben tényleg nincs semmi káros, - ami azért döbbenet - és ez volt az egyik.
Nyaraláson használtam eddig, egész napos erős napsugárzás mellett sem pirultam le ezzel, ugyanakkor mérsékelten lehet barnulni vele. Víz hatására is kb. 20%-a kopik le. Arcra is tökéletesen használható, hiperérzékeny bőrre is. Nem volt olcsó, de tekintve, hogy az 50 ml-s arcra való fényvédők közül az olcsóbbak is 3000 Ft körül vannak, a 250 ml-jével ez nagyon megérte. Hatalmas adag, ezért nagyon sokáig elég lesz és újra is fogom venni, ha elfogy.

2 ÖSSZETEVŐ