BLili

Regisztráció dátuma: 2017. január 2.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2017. január 2.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Nature Box Sárgabarack Testvaj

Nature Box Sárgabarack Testvaj
2020. július 14.

Nekem ez óriási kedvencem lett! Végre egy testápoló, ráadásul testvaj, amit felkenek és beszívódik! Nagyon örülök neki. Ilyet én még sosem tapasztaltam, hogy egy testápolót felkenek és nem kell félórákat várni, hogy ne ragadjak utána. Ez a testvaj 2 perc alatt eltűnik. És hidratál szépen, habár nem túlságosan ez igaz. Az ára miatt viszont nem tudom, hogy megvásárolnám-e - mert ajándékba kaptam. Sokallok ennyit kiadni egy testápolóra. Lehet, hogy inkább várok a felkenés után. Meglátom. Egyelőre 5* azért, hogy beszívódik.

Nature Box Gránátalmaolajos Tusfürdő

Nature Box Gránátalmaolajos Tusfürdő
2020. június 29.

Nagyon szárít és sokat kell belőle használni ahhoz, hogy tisztának érezzem magam. Elég erős és mű illata van. Ajándékba kaptam, megvásárolni biztos nem fogom.

Botanical Lab Nem Habzó Arclemosó Indiai Agyaggal

Botanical Lab Nem Habzó Arclemosó Indiai Agyaggal
2020. június 29.

Update: mivel ez nagyon erős tisztító, ezzel oldom fel nap végén a fényvédőt az arcomon. Erre jó. De soha többet nem veszem újra, annyira szárít.
Jól tisztít, azonban nekem nagyon szárította a kombinált bőrömet már egy használat után is. A fényvédőt és a sminket is leszedte. Szembe egyáltalán nem ajánlom, hogy kerüljön, mert nagyon szárítja a szemet és a szemhéjakat is, órákkal később is lehet érezni. 1500 Ft-ért vettem, de pénzkidobás volt.

3 ÖSSZETEVŐ