BLili

Regisztráció dátuma: 2017. január 2.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2017. január 2.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Hada Labo Gokujyun Premium Hyaluronic Acid Lotion

Hada Labo Gokujyun Premium Hyaluronic Acid Lotion
2021. április 29.

Úgy várom már, hogy végre elfogyjon! Teljesen kiszárítja a bőröm mindenhogyan, párás fürdőszobában felkenve, aláhidratálva, nem aláhidratálva, stb. Borzasztó szerintem.
Sűrűbb szérum állagú, nem lotion, még csak nem is emulzió. Akár jó is lehetne. De teljesen ellentmondásos módon egyszerre lesz pikkelyesen száraz másnapra a bőröm tőle és ugyanakkor jönnek ki tartós, hosszútávú használatával ilyen zsírgöbök az arcomon. Merthogy, ha ezt valaki megvásárolja, akkor hosszútávon vele marad a termék, mivel ebből tényleg kevés is elég egyszerre és kb. bő 4 hónap alatt fogy el rendszeres használat mellett.

Avon 2In1 Korpásodás Elleni Sampon

Avon 2In1 Korpásodás Elleni Sampon
2021. április 29.

Véletlenül próbáltam ki a megszokott samponjaim mellett és célzottan ezt vettem meg, miután elfogyott a korábbi.
A korpán semmit nem javít, viszont nagyon szép, csillogó lesz tőle a hajam. Igazából még soha semmilyen sampontól nem lett ilyen szép a hajam. Másfél hónapja nem használok mást, csak ezt, és még szebb a hajam, mint előtte egy másik sampon+kondícionáló kombótól.
Valamint tartósabb az illata, mint más drágább samponoknak, még a 3. napon is érzem.
Jól tisztít, ugyanakkor nem szárít.
Úgyhogy összességében én megadom neki az 5 csillagot, messze felülmúlta a várakozásaimat ahhoz képest, hogy Avon termék - mivel eddig engem mindegyik más Avonos csípett vagy nem volt tartós, stb. és inkább nem vettem semmit tőlük.

Syoss Keratin Heat Hővédő Hajformázó Spray

Syoss Keratin Heat Hővédő Hajformázó Spray
2020. december 8.

Kellemes, professzionális illatú, de semmit nem ér, ugyanúgy töredezik, szálkásodik a hajam ezzel együtt is szárítva.

3 ÖSSZETEVŐ