BLili

Regisztráció dátuma: 2017. január 2.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2017. január 2.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Yves Rocher Regeneráló Hajbalzsam Nagyon Száraz Hajra

Yves Rocher Regeneráló Hajbalzsam Nagyon Száraz Hajra
2020. január 4.

Update: hamarosan elfogy, csak még egyszer le akartam írni, hogy mennyire kő ez a balzsam!! Engem az összes eddigi yves rocher irritált, nem szerettem a márkát, de ezzel a balzsammal szebb lett a hajam, mint korábban hosszantartó ricinusolaj kúrával. :O :)

Akciósan vettem, nem igazán bíztam benne a márkával való tapasztalataim miatt, de ehhez képest nagyon látványos eredményt produkált. Elég gazdagon szoktam felvinni és rajta hagyom pár percig. Hitetlenül fényes, egészséges kinézetű lett a hajam tőle. Egyáltalán nem töredezik, habár nem is éri alapvetően túl nagy megterhelés a hajamat, mivel csak fésülködöm, semmi más.

The Ordinary Granactive Retinoid 2% Emulsion

The Ordinary Granactive Retinoid 2% Emulsion
2020. január 1.

Update: jó sok arckrémmel összekeverve kezdtem el felvinni, és úgy már egész jól hozzászokott a bőröm. Látom is a hatását, sokkal szebb lett a bőröm. Black fridayen be is rendeltem belőle még egy pár üveggel. :)

Sajnos nem tudom használni ezt a terméket, mert hólyagos vörösre változott az arcbőröm tőle, olyan szinten irritálta. Miután sikerült lenyugtatni, már csak száraz, hámló részek maradtak..

Holika Holika Good Cera Super Ceramide Toner

Holika Holika Good Cera Super Ceramide Toner
2020. január 1.

Tudom, hogy minta alapján nem valami releváns értékelni, viszont az egyik legfőbb stoptáblát így is megmutatta: brutál sok illóolaj van benne, nagyon irritálja a bőrt, nagyon erős szaga van. Ugyanúgy kellene kezelni az illóolajokat, mint a parfümöt arcápolási termékekben. Nekem még irritálóbbak is, mint a parfüm.

3 ÖSSZETEVŐ