blilla91

Regisztráció dátuma: 2014. február 10.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. február 10.
Bőrprobléma: Vízhiány

Yamuna Édeni Hársnektár Testvaj

Yamuna Édeni Hársnektár Testvaj
2017. június 18.

Ez egy csodaszer Nekem! Eredetileg nem ezért vettem, de mikor kezdett megint előjött a karomon az ekcémám, és a kimondottan erre való más kencéim csődöt mondtak, hát kínomban ezt is felkentem. Pár óra múlva nem akartam elhinni, de kezdett enyhülni a gyulladás, elmúlt a viszketés stb. Azóta ha érzem hogy kezdődik, mindig ehhez nyúlok, és így már a kezdetén elejét veszem, isteni, ez tényleg csodaszer! Mindig lesz belőle itthon!

Essence Szemöldök Csipesz

Essence Szemöldök Csipesz
2017. január 28.

Nekem babarózsaszín alapon fehér pöttyös van meg és abszolút pénzkidobás volt, kicsúszik belőle a szőr, csak akkor tartja meg, ha nagyon-nagyon erősen szorítom össze, na de én inkább nem szenvedek vele. Használhatatlan.

Yamuna Szőlőmag Olajos Növényi Szappan

Yamuna Szőlőmag Olajos Növényi Szappan
2017. január 4.

2016. nov. 12.: Én zuhanyzáskor kifejezetten szeretem szappannal lemosni az arcom még pluszban. Mikor megvettem nagyon finom intenzív kékszőlő illata volt. Mire elhasználtam, csak szimplán szőlős-szappan illata volt. Szerettem a krémes habját. Az arcom kombinált, nem szárított pluszban, nem húzódott a bőr a szárazabb részeken, a zsíros részt is kordában tartotta. Egynek jó volt, elégedett voltam vele, de igazából semmi extra. A végére meguntam az illatát, csak azért nem vettem újra, de maradtam az újjal is a márkánál. :)
2017. jan. 4.: Na egy kicsit meg kell követnem magam, elhasználtam egy újabb yamunás szappant, a narancs-fahéjas követte az illata miatt. :) Na ennek pl nem ment el a végére sem a fini illata, viszont már a kezdetkor feltűnt hogy valamivel jobban szárít mint a szőlőmagolajos, illetve pontosabban fogalmazva az annyira szárít mint egy átlagos szappan, inkább a szőlőmagolajos az ami kevésbé szárít az átlaghoz képest. Gondolkodom is hogy visszatérek a szőlőshöz, mert tényleg nagyon tuti kis szappan. :)