BlindedByLipstick

Regisztráció dátuma: 2016. január 31.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. január 31.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem

L'Oreal Paris Elseve Full Resist Sampon

L'Oreal Paris Elseve Full Resist Sampon
2020. július 27.

Nagyon megszerettem! Finom az illata, sokáig megmarad a hajamban, kevés kell belőle, mert nagyon jól habzik. Tartást is ad, nem nehezíti el vagy zsírosítja a hajam, meg is lepődtem azon, hogy néha még a hajmosás utáni harmadik nap is tűrhetően néz ki a fejem. :'D Ára sem vészes, heti többszöri használattal 3 hónapig tudtam használni a 250 ml-t. Balzsam nélkül használom egyébként, nem gubancolja a hajam. Újravevős!

Isana Hydro Booster 24h Creme-Gel

Isana Hydro Booster 24h Creme-Gel
2020. június 13.

Ez egy kis csoda. Tökéletes a bőrömnek, egész télen és tavasszal küzdöttem a fénytelen, foszlós croissant-ra emlékeztető arcbőrömmel, a maszkok ideig-óráig segítettek, de hiába. Most örömmel nézek a tükörbe, gyönyörűen hidratál, újra egészséges fénye van az arcomnak, imádom! Tetszik a csomagolása, az illata, az állaga; nem fullasztó, nagyon kellemes érzés az arcomon. Csak ajánlani tudom!

Balea Q10 Anti-Falten Energy 24H Pflege

Balea Q10 Anti-Falten Energy 24H Pflege
2020. május 23.

Furcsa az illata. Tetszik az állaga, de amennyire könnyednek érzem a kezemen, annyira fullasztó az arcomon. Emellett csíp, és pattanásokat is okozott. Fogcsikorgatva, de elhasználom majd valahogy, mert amúgy kevés kell belőle.