blondiebunny

Regisztráció dátuma: 2020. január 2.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2020. január 2.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Dior Forever and Ever

Dior Forever and Ever
2020. február 27.

A Douglas-ben illatoltam meg, nagyon finom, édes, nyugodt, kedves. A csuklómra fújtam, még másnap reggel is éreztem a csodálatos, könnyed aromákat. Tipikus angyalka-illat. Furcsa, hogy virágos létére teljesen gyümölcsös volt, elején-közepén, sőt, másnap is. Maximum a rózsát éreztem. Amúgy sem kedvelem a virágos illatokat, de ez pazar. Ismét nem okozott csalódást a Dior, szóval szerintem be is szerzem a Hypnotic Poison mellé :-)

Schwarzkopf Professional BC Bonacure Keratin Smooth Perfect Micellar Shampoo

Schwarzkopf Professional BC Bonacure Keratin Smooth Perfect Micellar Shampoo
2020. január 24.

Picit nehezen habzik fel, de megéri vele bíbelődni, mert nagyon finom puha utána a haj, egészen feltöltődtek tőle a tincsek, plusz a színe is kicsit életre kelt :-)) a csodás virágillata már csak plusz. Valszeg újravevős lesz 😊

Lee Stafford Coco Loco Blow & Go Genius Lotion

Lee Stafford Coco Loco Blow & Go Genius Lotion
2020. január 16.

Nagy reményeket fűztem hozzá, amelyeknek nagy része szerencsére be is vált:) Finom, kellemes, selymes lett tőle a hajam, nekem az illata is nagyon tetszett. A spray-jel kombináltam. Nagyon-nagyon könnyen ki lehetett vele fésülni a hajam. A hővédelme is patent. Mikor otthon kivasaltam, még szebb lett a hajam, mintha fodrásztól jöttem volna. A párataszító hatása viszont hatalmas nulla! :D Ahogy kiléptem a lakásból, pillanatok alatt összeugrott csúnya vattás állagúra a hajam, mire beértem melóba, ismét ki kellett vasalni. Húúú, nehéz dönteni. Jót tesz a hajammal, csodásan puha, még a töröttebb hajvégek is, és még a flakonja is nagyon szép, a kókuszillat hatalmas pluszpont, ezek miatt tutkó, hogy újraveszem, de az a pára elleni védelem nálam bukta... meg még sajnos az, hogy megkétszerezte a szárítási időt. Így csak 4-es. :( :D