blondiebunny

Regisztráció dátuma: 2020. január 2.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2020. január 2.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Schwarzkopf Professional BC Bonacure Keratin Smooth Perfect Micellar Shampoo

Schwarzkopf Professional BC Bonacure Keratin Smooth Perfect Micellar Shampoo
2020. március 25.

Finom puha utána a haj, egészen feltöltődtek tőle a tincsek, plusz a színe is kicsit életre kelt :-)) a csodás virágillata már csak plusz. Viszont iszonyat nehezen habzik fel, második vagy harmadik mosásra, ezért csak 4-es.

Dior Forever and Ever

Dior Forever and Ever
2020. február 27.

A Douglas-ben illatoltam meg, nagyon finom, édes, nyugodt, kedves. A csuklómra fújtam, még másnap reggel is éreztem a csodálatos, könnyed aromákat. Tipikus angyalka-illat. Furcsa, hogy virágos létére teljesen gyümölcsös volt, elején-közepén, sőt, másnap is. Maximum a rózsát éreztem. Amúgy sem kedvelem a virágos illatokat, de ez pazar. Ismét nem okozott csalódást a Dior, szóval szerintem be is szerzem a Hypnotic Poison mellé :-)

Lee Stafford Coco Loco Blow & Go Genius Lotion

Lee Stafford Coco Loco Blow & Go Genius Lotion
2020. január 16.

Nagy reményeket fűztem hozzá, amelyeknek nagy része szerencsére be is vált:) Finom, kellemes, selymes lett tőle a hajam, nekem az illata is nagyon tetszett. A spray-jel kombináltam. Nagyon-nagyon könnyen ki lehetett vele fésülni a hajam. A hővédelme is patent. Mikor otthon kivasaltam, még szebb lett a hajam, mintha fodrásztól jöttem volna. A párataszító hatása viszont hatalmas nulla! :D Ahogy kiléptem a lakásból, pillanatok alatt összeugrott csúnya vattás állagúra a hajam, mire beértem melóba, ismét ki kellett vasalni. Húúú, nehéz dönteni. Jót tesz a hajammal, csodásan puha, még a töröttebb hajvégek is, és még a flakonja is nagyon szép, a kókuszillat hatalmas pluszpont, ezek miatt tutkó, hogy újraveszem, de az a pára elleni védelem nálam bukta... meg még sajnos az, hogy megkétszerezte a szárítási időt. Így csak 4-es. :( :D