BloodEve

Regisztráció dátuma: 2012. január 18.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. január 18.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 2 vétel
Megnézem

MAC Magic Extension Mascara

MAC Magic Extension Mascara
2023. június 13.

Egy mini verzióba ruháztam bele, ígérete egyik pontját sem tartja be.
Imádom hogy már 5G kefének kell nevezni egy spirált, hogy próbáljuk még magasabb szintre emelni , meg is mosolyogtam, hogy lehet a netet is jobban sugározza majd.
Egy száraz formulát raktak bele, ami miatt hasonlóan az Anastasia B. Hills-es minihez:
-random festékes száraz csimbók telepszik rá a pillasorra...
-nem lehet szépen eloszlatni, nem terül a festék egyenletesen, és tapaszt
-ívet nem csinál, helyette kusza pillákat kapunk, melyeken random áll a festék vagy sem.
- a felapplikálás pillanatában már pereg.
-fél óra után le kell mosni, mert könnyeztem tőle.
-illatanyag mentesnek van írva, clean terméknek, de felbontáskor gyógynövényes parfümillat csapja meg az orrom.
Miért írják rá, hogy illatanyagmentes??

Egy ilyen neves márka teljesítse már azt a minimális elvárást, hogy könnyen felapplikálható legyen, viszonylag tartós legyen ( ha nem is vízálló) és nem peregjen, maszatoljon...mert ezt a szintet egy kisebb olcsóbb árkategóriájú márka mostanában megugorja.

Sajnos azt kell mondjam, MAC a rúzsokban, ecsetekben jött be eddig. Az összes spirálja amit próbáltam, egy két alkalom után fiók mélyén végezte.

Caudalie Gentle Care Sampon

Caudalie Gentle Care Sampon
2023. június 12.

Mindenkit szeretnék ezzel a véleményemmel segíteni, hogy ne vegyétek meg.
Egyrészt az ára miatt, ami az itteni drogériákban a 2-3x-a a kinti árához képest, másrészt a tisztító hatása, ami egy nagy nulla.

Hajtípus: zsírosodásra hajlamos hajtő, száraz hajvég, dús haj

Illat-kezelhetőség: Illata kellemes, állaga géles, színtelen, iszonyatosan hajra tapadós, akár egy hajwax.

Habzás-tisztítás: alig habzik, nem jól tisztít.

Mit csinál a hajammal:a géles állag többszöri öblítés után is rátapad a hajszálra és egy kellemetlen réteget képez a fejbőrön. Nehéz kimosni a hajból. Szárítás után olyan a haj, mintha meg sem mostam volna, és tonnányi zselével fixáltam volna. Számomra ez így vállalhatatlan.

Irritáció: gyengéd illata és vegyszermentessége ellenére iszonyatosan viszket a fejbőröm tőle, amit legutóbb a H&S.samponok csináltak.

Árérték: Ez a sampon nem samponságra született, ez egy géles borsos árú tusfürdő.
2 pontot is csak azért adok neki, mert tusfürdőként fogom elhasználni, legszívesebben 1-est adnék érte.

Clinique High Impact Szempillaspirál

Clinique High Impact Szempillaspirál
2023. június 11.

Sok spirálon vagyok túl, high endtől a közepesen át és olcsó kategóriáig mindent kipróbáltam,és messze ezzel vagyok a legelégedettebb. Mind a mini és mind a nagyobb kiszerelés megéri. A kisebb méretét veszem gyakrabban, mert hónapokig kitart. 4 havonta cserélem, egészségügyi okok miatt.

Ígéretét betartja: azonnali dúsítás és hosszabbítás, optikailag sűrűbb mélyfekete szempillákat kapsz.
Hatás :1. rétegben természetesebb, 2.rétegben dúsabb a hatás.

Kefe-kezelhetőség:a kefe szálhosszúsága mindkét oldalon más, így tud hosszabbítani és dúsítani, nem vesz fel sok festéket,könnyű használni, 2 rétegig szépen építhető
Festék minősége:krémes, szép fekete színű, egész nap megbízható, nem pereg,maszatolódik, fél év elteltével sem száradt be. Kis könnyezésnek, minimális esőzésnek ellenáll, de nem vízálló.
Érzékenység, allergia: nem okozott (Clean beauty kategória)
Lemosása: közepesen nehéz, sminklemosó+olaj
Ár-érték: klassz termék (minőségi)