Best of Beauty 2019

BloodEve

Regisztráció dátuma: 2012. január 18.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2012. január 18.
Bőrprobléma: -

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 2 vétel
Megnézem

Braun Silk Épil 5 Wet And Dry Epilátor

Braun Silk Épil 5 Wet And Dry Epilátor
2019. június 10.

Bekrepált az előző Braun Eversoft alapkütyüm, már csak levágta a szálakat. Régen epiláltam,elég időigényes volt a régivel, mindig könnyebb volt a borotvát elővenni. Egyedül hónaljban epiláltam, puhábbak lettek a szálak, azon a részen teljesen fájdalommentes volt.
Eversoft vs. Wet and Dry:
1. tölthető, nem vagy zsínorhoz kötve, egy teljes töltés 1 óra: 30-40 perces használat
2. több csipesz, így gyorsabb és hatékonyabb a folyamat
3. még mindig fájdalmas, de cserébe gyors és precíz, gyökerestől távolítja e a szőrszálakat, a rövidebbeket is kihúzza.
4. csendesebb mint egy traktor
5. könnyen kézre áll és kényelmesen irányítható
6. ár-érték arányban kiváló, mert feltéteket is kapsz az alapgép mellé.

Tippek a fájdalommentesebb epilálásért:
Alapvetően száraz a bőröm, és emiatt égő érzést okozott. Állandóan borotvált erős szőrszál esetén az első pár alkalom fájdalmas lesz.
Előtte nap(okban) érdemes hidratálni és luffázni (szőrbenövés ellen), semmiképpen nem epilálás előtti órákra időzítsd, mert a frissen hámlasztott bőr égető érzést felerősíti.A fájdalmat max úgy tudod csökkenteni, ha közben fújod v. utána hűtő-zselézed a területet. A karon és ott ahol csont van, vékonyabb a bőr, alig kell hozzáérinteni, csak kis sepregető mozdulatokkal haladj, hirtelen mozdulatokat és rányomást kerülve. Kis idő után visszatérhetsz a kósza szálakra és akkor kevésbé fog fájni. Fertőtlenítés fontos közvetlen utána.Pár óra elteltével aloe verával-shea vajjal érdemes bekenni a bőrt, parfümöt, illatos testápolót hanyagold. Szolit, erős napozást két napig kerüld.;-)

Kérastase Specifique Balancing Shampoo

Kérastase Specifique Balancing Shampoo
2018. november 2.

Ezzel a készítménnyel mosta a hajam egy fodrász, és nagyon ajánlotta, hozzászólókhoz hasonlóan nekem is zsíros hajtövem, és száraz hajvégem van.
Első 2 napban puha-selymes volt a hajam, mint hajvasalás után, de a dús hajam 2 nap után olyan durván lelapult, zsíros lett, mintha két hétig nem mostam volna.A másik kellemetlen mellékhatás pedig az, hogy a fejbőröm jött fel, és olyan mintha krémes réteg lett volna rajta,2 fázisú samponoknál tapasztaltam hasonlót, professzionális termék ide vagy oda, köszi, nem kérek belőle. A zsíros hajra való garnier és a milk shake beváltak, és nem ennyiért.

Benefit BADgal Bang! Volumizing Mascara

Benefit BADgal Bang! Volumizing Mascara
2018. augusztus 26.

Elég vegyesek a tapasztalataim ezzel a spirállal kapcsolatban, utazós kiszerelésben jutottam hozzá, gyakorlatilag a 2. hónaptól lett a festék olyan sűrű, hogy fel tudjam applikálni.

Hatás:póklábhatás, kicsit emeltebb, hosszabb pillákat eredményez

Kezelhetőség-kefe: Nagyon random módon működik, finom fésülő mozdulatokkal sem tudtam eloszlatni megfelelően a pillákon az anyagot, ezáltal tapaszt, 1 rétegben is.

Rétegezhetőség: 2. réteget már nehezen bírja a pilla, keményebb lesz és törik tőle

Tartósság: tartós, de nem könny és vízálló

Ár-érték: hiába a szuper design, a kefe- festék nem kompatibilis egymással.