BloodEve

Regisztráció dátuma: 2012. január 18.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. január 18.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 2 vétel
Megnézem

Too Faced Better Than Sex Mascara

Too Faced Better Than Sex Mascara
2020. június 14.

Hatás: hosszú, megemelt pillák, minimális dúsítással (átlagos eredmény, my lashes but better érzés)
Kezelhetőség: nagy homokóra formájú keféje van, ez a használatot megnehezíti, a kis zugban a pici pillák nem örülnek a bumfordi méretnek
Tartósság: másfél hónap után már morzsálódik. Ha primert használok, tartósabb és szebb is az eredmény, mint önmagában a spirált használva
Érzékenység: nálam nem okozott érzékenységet, de a húgomnak a kontaktlencse miatt voltak emiatt gondjai, erős gyulladást okozott
Ár-érték: átlagos drogériás színvonalon van (lásd Maybelline spirálok is tudnak ilyet), a név marketing miatt ki akarod próbálni :D egy utazósra érdemes befizetni, a nagyobb sztem nem éri meg árban.

Eyeko Sport Waterproof Mascara

Eyeko Sport Waterproof Mascara
2020. június 7.

Ezt a terméket azzal a szándékkal töltöttem fel, hogy mindenkit lebeszéljek a megvételről, aki ingerenciát érez arra, hogy egy jól menő márka spirálját megvegye. Sok trendi oldal ajánlotta, youtuber make up artistok, hogy enélkül nem élet az élet nyáron és a medencében. Olyan minősíthetetlenül fos termék, amire szavaim sincsenek: a kefe használhatatlan, egy három hónapig használt fogkefe is szebben néz ki,annyira elnyomorodott az összes kefe szál, minden szál külön életet él, egyik erre hajlik, másik ellenkező irányba ... hányadék módon néznek ki, és meglepetés, amiről a termék leírás nem szól, vannak benne rostszálak, amik szintén gusztustalanok,a kefén a festékkupac megáll a kefe azon részén, ahol nincs kefe. Nagyon gagyi, olyan mintha egy kínai piac egyik olcsó, legselejtesebb, legtrágyábbul kinéző termékét vennéd meg.Hogy gyárthatnak már ilyen fostalicska terméket? A festékről csak annyit, hogy félig beszáradt félig nedves, felvinni nem lehet, ha felviszed, egyik pillán tocsog a festék, a másikra meg egy száraz darab kerül. Volt már eyeko spirálom, mindegyikkel az volt a gond, hogy a festék iszonyat száraz volt és felvihetetlen...gondoltam, 5 év távlatában biztosan fejlődött annyit a gyártás, hogy ilyen ne következzen be...tévedtem, soha többé Eyeko.:( Egy essence 1000x minőségibb.

Manna Makadámia Vaj

Manna Makadámia Vaj
2020. április 5.

Állag: testes, vajas balzsam,picit szemcsés (grízes) textúrával, de jól kenhető. Illata természetes, finom, natúr olajos illat.
Hidratáló hatás: jól hidratál, de nem olyan jól mint a finomítatlan shea vajak, hagy maga után egy zsíros réteget, nehezen szívódik be. Felvitele este ajánlott.
Melyik bőrtípusra ajánlott? sztem a legjobban az extra száraz bőrre ideális. A vízhiányos és picit száraz arcbőrömnek sok volt.
Amit szeretek benne: sokoldalúan használható (sminklemosás, szempillaápolás, testápolás, éjszakai arckrém, köröm-, ajak-, sarokápoló)
Irritáció,allergia,pattanás: nem tapasztaltam, de a viszkető érzést, téli szárazságnál nem enyhítette igazán.
Ár-érték: 2690 ft/50ml, több mint fél éve használom és még mindig van belőle, kiszerelése ellenére bőséges adag