Blr

Regisztráció dátuma: 2019. április 16.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2019. április 16.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Helia-D Hajerősítő Sampon Minden Hajtípusra (régi)

Helia-D Hajerősítő Sampon Minden Hajtípusra (régi)
2020. május 12.

Nagyon erős, diffúz hajhullás kezdődött nálam a tavasz közeledtével. Számos hajhullásra javasolt terméket beszereztem (vitamint, hajszeszt, ampullát) és ezt a termékcsaládot. Bár a samponja és balzsamja nem kifejezetten hajhullásra, inkább regenerálásra készült, az esszenciája hajhullásra javasolt. A hajhullásom 2-3 hét alatt szinte teljesen megszünt. Mivel nem csak ezt a termékcsaládot használtam, így nem állítom, hogy ez szüntette meg. DE! Annak ellenére, hogy valóban nem habzik túlzottan a samponja és az illata sem parfümre emlékeztető, szerintem szuper termékcsalád. A hajam sokkal puhábbá, könnyebben kezelhetővé és erősebbé vált. Tegnap újra megvásároltam, engem meggyőzött.

Moyra Áttetsző Gyorsszárító Fedőlakk

Moyra Áttetsző Gyorsszárító Fedőlakk
2019. július 10.

Sajnos nekem nem vált be. Valóban gyorsan szárít és szép a fénye, ezért kap két csillagot, viszont nekem néhány órán belül fellevegősödik és fóliaként válik le a körmömről.

Trend It Up Ultra Shine Fedőlakk

Trend It Up Ultra Shine Fedőlakk
2019. május 12.

Nagyon olcsón (300Ft) jutottam hozzá egy kuponnak köszönhetően.
Az állaga rettentően sűrű, mintha ragasztó lenne. Az ecsete kényelmes, pont megfelelő szélességű. A lakk így jól terül, de vékony réteget szinte lehetetlen felvinni.
Valóban szép fényt ad, azonban már másnap elrepedt, és nagyobb darabokban kezdett levállni.
Önmagában használtam, talán jobb is, így nem volt olyan látványos ez az állapot.
Biztosan nem venném újra, semmi pénzért sem.