BlueEyes

Regisztráció dátuma: 2015. március 14.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. március 14.
Bőrprobléma: Vízhiány

eos Smooth Stick Lip Balm - Vanilla Bean

eos Smooth Stick Lip Balm - Vanilla Bean
2020. január 19.

Nyáron vagy talán ősz elején vettem, amikor a klíma nagyon kiszárította az ajkaimat, ő pedig épp nagyjából féláron volt kapható. Egészen kellemes a használata, jól kenhető, hidratál - bár valójában sem ő, sem más ajakápolók nem tudták akkor teljesen rendbe tenni a szám. Az illatáról és ízéről nem tudom eldönteni, hogy bejön vagy sem, nagyon mű vanília, és brutálisan édes, mintha cukrozva lenne, ugyanakkor azért szokható, meg nem vészesen erős. Viszont az kicsit zavaró, hogy ennyire lassan jön ki a termék a "tokjából", így sokat kell tekergetni még akkor is, ha amúgy használat után épp csak a perem alá tekerném le, hogy rápattinthassam a tetejét - ami viszont annyira nehezen és erősen pattan rá, hogy volt, hogy odacsípte a bőröm. Emellett pedig így a vége felé járva, nemigen akaródzik neki visszatekerni a maradék kis ajakápolót használat után, meg kell tolni kicsit...
Szóval mint termék nem rossz, a hatása egészen kellemes, viszont a kialakításon lenne mit javítani.

Eucerin Lip Aktiv

Eucerin Lip Aktiv
2020. január 19.

Nyáron vettem meg, amikor a klíma nagyon kiszárította az ajkaimat. Őszintén szólva nem voltam tőle túlságosan elragadtatva, nem mondanám, hogy hidratált. Azt sem tudom már, hogy hova tűnt vagy mi lett vele, pedig nálam nemigen szokott ilyesmi történni.
Úgyhogy... Hát közepes.

Bioderma Atoderm Ajakápoló Stift

Bioderma Atoderm Ajakápoló Stift
2020. január 19.

Nyáron - vélhetően a klímától - erősen kicserepesedett a szám, így szorgosan kezdtem olyan ajakápoló után kutatni, ami ezen is segíteni tud. Nem akartam rá ennyi pénzt kiadni, így először más termékekkel próbálkoztam, végül ősszel, az októberi Glamour-napokon vettem meg őt is. Imádom a Bioderma termékeket, így nagyon kíváncsi voltam, ő vajon milyen lesz.
Hát... Először úgy tűnt, hogy hatásos, de aztán pár nap után rájöttem, hogy valahogy nem hidratál eléggé, szóval számomra nem sokat ér. A kialakítása egyébként nagyon érdekes, illetve az illata szerintem kifejezetten kellemes (gyümölcsös), semmi sem hasonlít hozzá, úgyhogy ilyen szempontból egész különleges termék.
Összességében nekem nem volt elég, van belőle bőven még mindig, mert inkább mást használok, de lehúzni nem akarom, mert egyébként nem rossz.