blumarine

Regisztráció dátuma: 2019. szeptember 28.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2019. szeptember 28.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Megnézem

BH Cosmetics Desert Oasis Palette

BH Cosmetics Desert Oasis Palette
2022. április 21.

Az első paletta amit a márkától vásároltam több mint másfél éve. A csomagolás igényes, mágneses fedéllel záródik és egy kartontokba lehet csúsztatni. A paletta színei a sivatagot, a meleget, a tűző napot idézik és az éjszakát így képzelem valahogy. Egy leginkább meleg matt és fényes színekből álló paletta amit egész évben ki lehet használni.
A színekkel jól lehet dolgozni, alap kell alájuk, de különösebb problémát nem tapasztaltam velük. Jó a textúrájuk, a potyogás előfordul olykor de nem vészes. Tényleg olyanok a fényesek mint a folyékony fém. A highlighter csapat valami gyönyörűség. Egy nagy pluszpont annak aki ezt kitalálta. Mert minőségiek és nemcsak úgy lettek berakva hogy kitöltsék a helyet. (Azért láttunk már ilyet). Amit "negatívumként" mondanék, hogy sok a fényes árnyalat, pár színnel kevesebb is elég lett volna, vagy helyettük egy szép zöldet (ha már oázis) vagy bordót beleraktam volna, még mattnak is. Összességében nagyon jól összerakott kis paletta, árban is megérte.

Catrice X Jenny Szemhéjfesték Paletta

Catrice X Jenny Szemhéjfesték Paletta
2022. március 17.

Kezdem azzal ami kevésbé tetszik. A paletta tokja. Furcsa nem gagyi, de a beltartalomhoz képest olcsó. A 6 szín valami mesés. A duókróm miatt vettem meg elsősorban mert annyian áradoztak róla... Megérte az árát az tuti. Nálam nem potyog a duókróm, mondjuk jó alap van hozzá a BH Cosmeticstől, ez bevált. Aki nem tette meg az szerezze be a palettát megéri, amíg lehet kapni.

Revolution Shimmer Brick Palette

Revolution Shimmer Brick Palette
2022. február 19.

Sminkes videókban dícsérték ezért vettem meg.Tényleg szép a végeredmény és variálhatók a színek egymással.
A Bobbi Brown márka hasonló palettájának az olcsóbb változata.
Kb 3000 Ft volt ez a kis gyönyörűség de nagyon megérte.