blumarine

Regisztráció dátuma: 2019. szeptember 28.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2019. szeptember 28.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Megnézem

ColourPop Smoke Show Shadow Palette

ColourPop Smoke Show Shadow Palette
2021. március 29.

Jó egy hónapja érkezett, még ismerkedünk egymással. Egy ideje szeretnék egy fekete-szürke smoky palettát. Úgysem lenne kihasználva tudom, de ez valamiért olyan egyedi. A Sleek Bad Girl-jén gondolkodtam korábban, de nagyon hasonlóak a színek benne és azt hiszem vannak már minőségben is jobbak és kapni sem lehet már. Szerintem tényleg hiánypótló ez a paletta és megfizethető kategória. Eddig csak swatcholtam őket, de meggyőzöek a színek a pigmentáltság is megfelelő. A középső ezüst valami brutális. (A Sophx Extra Spice palettájában van egy hasonlóan gyönyörű ezüst, már csak emiatt érdemes lenne megvenni.) Nagyon sok szép sminket láttam vele a neten, a végeredmény tényleg meggyőző eddig.

BH Cosmetics Desert Oasis Palette

BH Cosmetics Desert Oasis Palette
2021. március 17.

Az első paletta amit a márkától vásároltam több mint másfél éve. A csomagolás igényes, mágneses fedéllel záródik és egy kartontokba lehet csúsztatni. A paletta színei a sivatagot, a meleget, a tűző napot idézik és az éjszakát így képzelem valahogy. Egy leginkább meleg matt és fényes színekből álló paletta amit egész évben ki lehet használni.
A színekkel jól lehet dolgozni, alap kell alájuk, de különösebb problémát nem tapasztaltam velük. Jó a textúrájuk, a potyogás előfordul olykor de nem vészes. Tényleg olyanok a fényesek mint a folyékony fém. A highlighter csapat valami gyönyörűség. Egy nagy pluszpont annak aki ezt kitalálta. Mert minőségiek és nemcsak úgy lettek berakva hogy kitöltsék a helyet. (Azért láttunk már ilyet). Amit "negatívumként" mondanék, hogy sok a fényes árnyalat, pár színnel kevesebb is elég lett volna, vagy helyettük egy szép zöldet (ha már oázis) vagy bordót beleraktam volna, még mattnak is. Összességében nagyon jól összerakott kis paletta, árban is megérte.

Oriflame Fűszeres-Citrusos Szappan

Oriflame Fűszeres-Citrusos Szappan
2021. március 11.

Még maradt egy a háromból, ezt sokáig őrizgettem, nemrég fogyott el. Az illata finom, téli, karácsonyi, de sajnos szárít. Ezért a 4 csillag, egyébként összességében megéri.