bobekecske

Regisztráció dátuma: 2014. február 20.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2014. február 20.
Bőrprobléma: -

Megnézem

Clinique Buff Brush

Clinique Buff Brush
2021. április 8.

Tökéletes, hibátlan ecset: remekül, csíkmentesen és nem utolsó sorban gyorsan eldolgozza minden alapozómat (stift és folyékony), és szépen fel lehet vele vinni a krém bronzosítót is.
Méretéből adódóan pirosítóhoz vagy külön korrektorhoz nem nagyon tudom használni - pedig biztos szép lenne az eredmény.

Kate Somerville Goat Milk Moisturizing Cleanser

Kate Somerville Goat Milk Moisturizing Cleanser
2021. február 10.

Nagyon megszerettem: kíméletes, hidratáló lemosó, tökéletes második lépésként vagy reggeli arcmosásra (smink lemosására valószínűleg nem elegendő). Egy borsónyi mennyiség bőven elegendő, vízzel eldolgozva szépen teríthető emulziót kapunk. Nem habzik, így igazán kíméletes. Illata nagyon enyhe, épp csak fedi az alapillatát a terméknek, ami valami natúrabb jellegű (talán kecsletej?). Lassan fogy, jól adagolható, a tubus puha, kényelmes és kézreáll. Vízhiányos de kombinált bőrre nekem most nagyon bevált, szívesebben nyúlok érte, mint a hagyományos, habzó lemosómért.

Sol de Janeiro Glow Oil

Sol de Janeiro Glow Oil
2020. szeptember 19.

Meglepődtem, hogy senki sem véleményezte még.
Erőteljes illatú, valóban eléggé érintésálló, távolról selyemfényű bronzer/highlighter. Széles a színskála, szép, látványos de nem diszkógömb hatás, enyhén hidratál és könnyű szépen eloszlatni. Ha az illatot nem bánja valaki, sőt, értékeli, akkor szerintem hibátlan termék.

4 ÖSSZETEVŐ

A HPR a retinoidok(A-vitamin származékok) családjának legújabb tagja, aminek a nagy ígérete, hogy a retinolhoz hasonló a hatása, de jóval gyengédebben. Az összetevő különlegessége, hogy míg a retinolnak két átalakulási lépésen is keresztül kell mennie, hogy a bőr "értelmezni tudja", addig a HPR elvileg direkten tud kommunikálni a bőrsejtekkel és azokat fiatalosabb, jobb működésre bírni. Az... tovább >>

Eriocephalus Punctulatus (Cape Chamomile) Oil EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen