bobekecske

Regisztráció dátuma: 2014. február 20.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2014. február 20.
Bőrprobléma: -

Megnézem

Guerlain L'essentiel Natural Glow Foundation 16H Wear

Guerlain L'essentiel Natural Glow Foundation 16H Wear
2020. január 16.

Nagyon jó alapozó, meglepő módon kombinált bőrön is elég jól működik - bár mostanában, főleg télen amúgy is jobban szeretem a hidratálóbb formulákat. Én szerencsére nem tapasztaltam oxidálódást, lehet függ az alá használt termékektől. A színválaszték valóban (Guerlainékhez híven) elég gyatra, a legvilágosabb árnyalat nekem még éppen jó, így, hogy nem oxidálódik. Az üveg maga, az egész kinézete nagyon szép, tetszik, hogy nem óráisi és hogy nem könnyen felborítható, nekem bevallom az illata is tetszik, de valóban nem lesz mindenki ínyére. Nem igazán parfüm illatú, engem natúrkozmetikumok illatára emlékeztet, elsőre picit intenzív, de engem nem zavar (pedig mostanában a legtöbb illatos kence zavar). Nekem ez sokkal kevésbé bántó, mint a hagyományos ibolyás Guerlain illat.
A fedése enyhébb közepes, én kis mennyiséget oszlatok el, kézzel preferálom, így nekem tökéletes. Kibírja a napot, de nem mondanám nagyon tartósnak, ha hozzáér valamihez az arcom, szerintem nyomot hagy rajta az alapozó. Viszont nem kopik csúny, nem áll össze, egész nap szép marad a hatása, és másnapra valahogy mindig picit szebbnek érzem tőle a bőrömet - nem csoda, szépek is az összetevői. Nagyon jó minőségű natúrkozmetikumra emlékeztet, a nem natúrkozmetikumok praktikumával, egyszerű hazsnálhatóságával ötvözve.

Hourglass Vanish Liquid Foundation

Hourglass Vanish Liquid Foundation
2020. január 16.

Lehet csak nem én vagyok a megfelelő célközönsége ennek az alapozónak, de nekem nem vált be. Valóban nagyon kevés kell belőle, annyira, hogy azt már nehéz jól eltalálni és eloszlatni. Nagyon hamar "megköt", de a végeredmény nem olyan szép, mint a stick verzió esetében. Igazából a kettő formulának semmi köze egymáshoz. Nekem sajnos macerás volt a használata, nincs is szükségem ilyen erős fedésre, és rajtam nem szépen kopott a nap folyamán. Biztos van, aki pont őt keresi, de elég specifikus bőrtípusnak, igényeknek lesz szerintem igazán megfelelő.

Hourglass Vanish Seamless Finish Foundation Stick

Hourglass Vanish Seamless Finish Foundation Stick
2020. január 16.

Csodálatos. A kiszereléséből adódan nagyon praktikus, kényelmes a használata, én többnyire egy RT vagy Clinique ecsettel dolgozom el, pillanatok alatt, de használtam már az ujjaimat is, amikor meg voltam szorulva - így talán picit erősebb a fedése. Alapvetően jól fed, nekem bőségesen megfelel, és kis mennyiségben viszem fel, ezért úgy sejtem valamennyire építhető is. Azért egy EL Double Wearhez nem viszonyítanám. Lassan fogy, napközben tartós, nem áll össze, nem kopik, rajtam nem is nagyon fényesedik át, de van egy enyhe, természetes bőrfénye. Én a választott színnel (Bisque) is nagyon elégedett vagyok, pedig picit sárgás. Azonban viselve nem oxidálódik, mégsemem üt el a nyakamtól (ami mindig világosabb, mint az arcom), szépen egységesít és picit életteltelibb is lesz tőle az összkép. Ha elfogy, szerintem újra fogom venni.

4 ÖSSZETEVŐ

A HPR a retinoidok(A-vitamin származékok) családjának legújabb tagja, aminek a nagy ígérete, hogy a retinolhoz hasonló a hatása, de jóval gyengédebben. Az összetevő különlegessége, hogy míg a retinolnak két átalakulási lépésen is keresztül kell mennie, hogy a bőr "értelmezni tudja", addig a HPR elvileg direkten tud kommunikálni a bőrsejtekkel és azokat fiatalosabb, jobb működésre bírni. Az... tovább >>

Eriocephalus Punctulatus (Cape Chamomile) Oil EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen