bobekecske

Regisztráció dátuma: 2014. február 20.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2014. február 20.
Bőrprobléma: -

Megnézem

Bobbi Brown Crushed Oil-Infused Gloss

Bobbi Brown Crushed Oil-Infused Gloss
2020. július 8.

A legkényelmesebb, hidratálóbb szájfény, amit próbáltam. Picit ragacsos, emiatt tartós is. A színek szokásos Bobbi színvilág: természetes, könnyen viselhető, abszolút előnyös árnyalatok. A kupak praktikusan pici kattanással záródik.
A Bobbi ajakkencék szerintem az egyik legjobbsk a piacon.

Artistry Ideal Radiance Fényvédő CC-Krém

Artistry Ideal Radiance Fényvédő CC-Krém
2020. június 20.

Nekem nyáron kombinált bőrön is remekül működött, mint színezett bőrtónuskiegyenlítő fényvédő. Tartós, kézzel könnyen eloszlatható, a tubusos-csőrös kiszerelés igényes és nagyon könnyű használni, ugyanakkor utazásbarát is. A fedése is egész jó, a világos árnyalat pedig kimondottan jó a világos bőrszínhez - persze a színválaszték nem a termék erőssége. A negatívumaként a kémiai fényszűrőt tudnám megemlíteni, illetve ami vagy ennek, vagy az illatanyagnak betudható, hogy nekem irritálta a szememet, ha a szemem közvetlen környékére, a szemhéjamra is került belőle.
Úgy sejtem a legtöbb bőrtípuson elég jól működhet.

Pampers Aqua Pure Törlőkendő

Pampers Aqua Pure Törlőkendő
2020. június 11.

Olyan törlőkendőt kerestem, ami elsősorban vizet tartalmaz, és kevés egyebet; az itthoni kínálatból nekem ez a termék tűnt ki.
Nagyon bevált: kellően nedves (sokkal nedvesebb, mint például a Sudocream törlőkendő), kellően vastag, gazdaságos, és a csomagolása praktikus, kényelmes, utazásbarát.

4 ÖSSZETEVŐ

A HPR a retinoidok(A-vitamin származékok) családjának legújabb tagja, aminek a nagy ígérete, hogy a retinolhoz hasonló a hatása, de jóval gyengédebben. Az összetevő különlegessége, hogy míg a retinolnak két átalakulási lépésen is keresztül kell mennie, hogy a bőr "értelmezni tudja", addig a HPR elvileg direkten tud kommunikálni a bőrsejtekkel és azokat fiatalosabb, jobb működésre bírni. Az... tovább >>

Eriocephalus Punctulatus (Cape Chamomile) Oil EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen