bobherceg80

Regisztráció dátuma: 2014. május 22.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. május 22.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Suddenly Madame Glamour

Suddenly Madame Glamour
2020. május 24.

A Chanel Mademoiselle EDT az egyik kedvenc nyári illatom,de mondjuk ki: Mostanában nem volt szívem/pénzem 30 ezret kiadni egy üveg parfümért. Az itteni vélemények alapján Valentin napra kértem magamnak 1 üveggel ebből a Lidl-ös replikából.Hát elámultam.
Majdnem tökéletesen hozza a Chanel Mademoiselle EDT,még finomabb is annál!Ráadásul jelenleg 1100 Ft-ért.
Igaz, fújni kell nyakra főre,mivel a tartóssága nem az igazi,de rajtam a Chanel-nél is ez a helyzet.
Próbáljátok ki,nem fogjátok megbánni!

Mindenképp újra vevős,és közben buzgón imádkozom,hogy a Lidl a többi Chanel másolatát is dobja fel a boltok polcaira.

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál
2019. szeptember 29.

Szép nagy szempillákat csinál,és könnyű használni.
DE: Pár óra múlva lecsúszik a szemem alá,és úgy nézek ki,mintha egy zombie apokalipszis számítógépes játékból léptem volna elő.Különösen tuti ez a dolog,ha egész nap rohangálnom kell,és sokáig nem jön szembe tükör!Arról tudom,hogy gáz van,hogy furán bámulnak rám az emberek...Még egyszer nem fogom megvenni!!

Lancôme La Vie Est Belle En Rose EDT

Lancôme La Vie Est Belle En Rose EDT
2019. április 9.

Nagy büdös nulla.Kezdeti rózsás illat kb. 3 percig érezhető,utána az eredeti LVEB flanker lecsengő illata nagyon tompán.