bobherceg80

Regisztráció dátuma: 2014. május 22.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. május 22.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Guerlain Shalimar Philtre de Parfum

Guerlain Shalimar Philtre de Parfum
2022. június 5.

Sem levendula, sem citrusosság, sem füstösség nincs ebben a parfümben, de ez nem is akkora baj.
Kifújáskor rögtön arcon csap a Shalimar EDP szaga (bocsánat), de ez szerencsére nem tart sokáig. Mert kb. 2 percen belül megjelenik egy csodás, csimogató,púderes vanília illat, ami mindvégig meg is marad. Az Annick Goutal Vanille Exquise EDT vaníliája ez szinte egy az egyben, amit mindig imádtam, de sajnos már régóta nem tudok hozzá jutni. Szóval most boldogság van!

Chanel Chance Eau Tendre EDP

Chanel Chance Eau Tendre EDP
2020. június 21.

Tegnap kipróbáltam.Igaz,én az EDT verzióért sem vagyok oda,de hajtott a kíváncsiság,milyen lehet az a Chanel Chance,amiből 50 ml 30 ezer Ft fölött van.
Amire jutottam: Kifújáskor hozza az eredeti EDT friss,citrusos illatát,ami aztán rögtön elillan. És végig velünk marad egy brutál erős,tartós rózsaillat gyümölcsrágó beütéssel. Nem púderesedik, nem is puhul,valahogy nincs lecsengése. Csak gyümölcsrágós rózsa,ami van, van,és van.
Egy fillért nem adnék érte,annyira irritálta az orromat. De aki az EDT-t alapvetően szereti,ám az a bőrén túl könnyed,és illékony volt,annak ez az EDP egy próbát megérhet.
...Az ár-érték arányról inkább ne beszélgessünk...

Chanel Chance Eau Vive EDT

Chanel Chance Eau Vive EDT
2020. június 16.

10 ml-s fújósom van belőle.Grapefruit-os,pézsmás,nagyon picit fű illatú.Akár uniszex is lehetne.Még szokjuk egymást,nem lett egyből szerelem.Nem tudom eldönteni,hogy vennék -e egy egész üveggel,vagy nem.A férjem viszont felkiáltott,hogy de jó illatod van,és ez abszolut nem jellemző.Általában mindent "lehúsvéti locsolókölniz."

Update 2 nyárral később- ,így a nagy karantén,és a fel nem állunk a home office-ból idején- megrendeltem egy 100 ml-s tesztert. Imádom. Felüdít, felvidít. Van benne valami kristályos, fanyar,mégis édes frissesség.