bobherceg80

Regisztráció dátuma: 2014. május 22.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. május 22.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Chanel Chance Eau Tendre EDP

Chanel Chance Eau Tendre EDP
2020. június 21.

Tegnap kipróbáltam.Igaz,én az EDT verzióért sem vagyok oda,de hajtott a kíváncsiság,milyen lehet az a Chanel Chance,amiből 50 ml 30 ezer Ft fölött van.
Amire jutottam: Kifújáskor hozza az eredeti EDT friss,citrusos illatát,ami aztán rögtön elillan. És végig velünk marad egy brutál erős,tartós rózsaillat gyümölcsrágó beütéssel. Nem púderesedik, nem is puhul,valahogy nincs lecsengése. Csak gyümölcsrágós rózsa,ami van, van,és van.
Egy fillért nem adnék érte,annyira irritálta az orromat. De aki az EDT-t alapvetően szereti,ám az a bőrén túl könnyed,és illékony volt,annak ez az EDP egy próbát megérhet.
...Az ár-érték arányról inkább ne beszélgessünk...

Chanel Chance Eau Vive EDT

Chanel Chance Eau Vive EDT
2020. június 16.

10 ml-s fújósom van belőle.Grapefruit-os,pézsmás,nagyon picit fű illatú.Akár uniszex is lehetne.Még szokjuk egymást,nem lett egyből szerelem.Nem tudom eldönteni,hogy vennék -e egy egész üveggel,vagy nem.A férjem viszont felkiáltott,hogy de jó illatod van,és ez abszolut nem jellemző.Általában mindent "lehúsvéti locsolókölniz."

Update 2 nyárral később- ,így a nagy karantén,és a fel nem állunk a home office-ból idején- megrendeltem egy 100 ml-s tesztert. Imádom. Felüdít, felvidít. Van benne valami kristályos, fanyar,mégis édes frissesség.

Suddenly Madame Glamour

Suddenly Madame Glamour
2020. május 24.

A Chanel Mademoiselle EDT az egyik kedvenc nyári illatom,de mondjuk ki: Mostanában nem volt szívem/pénzem 30 ezret kiadni egy üveg parfümért. Az itteni vélemények alapján Valentin napra kértem magamnak 1 üveggel ebből a Lidl-ös replikából.Hát elámultam.
Majdnem tökéletesen hozza a Chanel Mademoiselle EDT,még finomabb is annál!Ráadásul jelenleg 1100 Ft-ért.
Igaz, fújni kell nyakra főre,mivel a tartóssága nem az igazi,de rajtam a Chanel-nél is ez a helyzet.
Próbáljátok ki,nem fogjátok megbánni!

Mindenképp újra vevős,és közben buzgón imádkozom,hogy a Lidl a többi Chanel másolatát is dobja fel a boltok polcaira.