bobika94

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 18.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 18.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Avon Satin Satisfaction Ajakrúzs

Avon Satin Satisfaction Ajakrúzs
2014. június 27.

Most kaptam egyet, nude árnyalatút. Picike csillámok vannak benne, tartós, és mintha kicsit telítettebbek lennének az ajkaim tőle. Én is észrevettem, hogy nem szárad ki a szám alatta, inkább puha lesz.

Essence Stay All Day Hosszantartó Korrektor

Essence Stay All Day Hosszantartó Korrektor
2014. június 26.

Én ma vettem, azonnal ki is próbáltam. Nekem borzalmasan sötét karikáim vannak, de azokat szépen fedi, bár nem teljesen, de ez a sötét karikáknak köszönhető sajnos ... Én még kisebb bőrhibákra is kipróbáltam, teljesen "egybeolvad" a már lealapozott arcbőrömmel (catrice all matt plus alapozó), egyáltalán nem látszik, hogy egy korrektor lenne rajtam. Nekem nagyon világos a bőröm, nem sárgás, és erre a 20-as árnyalata, a rózsaszínesebb, soft beige árnyalat felelt meg a legjobban.
Tartósságáról majd lesz update, de addig 5 *

NYC Natural Matte Alapozó

NYC Natural Matte Alapozó
2014. június 25.

Haha, ez az alapozó viccnek is rossz. Nem mattosít 8 órán át, kb. 1-2 óráig volt matt, aztán csomósodott, ja és olyan sűrű, hogy nem lehet normálisan eldolgozni, foltos nagyon a végeredmény.... Annak idején nem érdekelt, hogy milyen alapozóm van, csak passzoljon a színemhez, és ebből 2-t is megvettem.. Kár volt. Azóta már 3-szor megvettem egy catrice alapozót, ég és föld a 2.