BoBogika

Regisztráció dátuma: 2019. január 30.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2019. január 30.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Feel Free Frissítő Arctonik

Feel Free Frissítő Arctonik
2020. július 8.

Nagyon szeretem én is! Melegben ehhez a tonerhez nyúlok legszívesebben a könnyed, vizes állaga miatt. Tényleg nagyon frissítő! Évek óta koreai tonereket használok és ez a termék igazából felveszi velük a versenyt. Örülök, hogy rátaláltam erre a márkára, szerintem ki fogom próbálni az összes terméküket!

Biola Bio Bearberry Age Control Szemkörnyékápoló Gél

Biola Bio Bearberry Age Control Szemkörnyékápoló Gél
2020. július 8.

Tényleg nem értem, hogy kerülhet ki egy ilyen termék a Biola márkától.
Azt meg pláne nem, hogy egy ilyen apróságon "csússzon el" egy termék, mint a csomagolás.
Üzenem a Biola csomagolástechnológusának, (ha van ilyen) hogy egy szemkrémet érdemes lenne egy arra kifejlesztett adagolóval piacra dobni.
Véleményem szerint magával a krémmel nincs baj. Engem nem zavar a fehér réteg, egyébként is szemkörnyékápolót csak esti rutinnál használok. És szerintem szuper hatása van a krémnek.
De az, hogy nem tudsz megfelelő mennyiséget kinyomni, az mérhetetlenül bosszantó a számomra.

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%
2020. július 8.

Ragyogóan szép bőrképet adott nekem, mikor használtam, kicsit olyan volt a hatása, mint amikor C vitamin volt a rutinomban. Reggelente jól esett belenézni a tükörbe. Most, hogy elfogyott látom igazán a pozitív hatását. Sürgősen be kell szereznem még egy üvegcsével.