BoBogika

Regisztráció dátuma: 2019. január 30.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2019. január 30.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Lador Triplex 3 Natural Shampoo

Lador Triplex 3 Natural Shampoo
2019. július 15.

Eddigi legjobb samponom! És erre úgy jöttem rá, hogy elfelejtettem elvinni a nyaralásra, így a kislányom Dove Baby fürdető/samponjával kellett megmosnom a hajam. Hatalmas volt a különbség. Engem nem szárít, balzsamot nem használok, csak egy hővédős olajos szérumot és szuper az összhatás. Az eleve gyorsan zsírosodó hajamat, ugyanúgy 3 naponta mosom. A visszafogott gyógynövényes illatát pedig imádom.

Tonymoly The Chok Chok Green Tea Gel Cream

Tonymoly The Chok Chok Green Tea Gel Cream
2019. július 6.

Kedvenc nyári hidratálóm! Nem kevés és nem is sok, bár én teszek alá tonert meg szérumot is. Még a párom is elkezdte használni :) és ez nagy szó! Nem terveztem újra venni, mert annyi hidtratálóm van "raktáron". De most, hogy elfogyott, elkezdett igazán hiányozni, lehet mégis újra rendelem :)

2019. július 6.

Iszonyatos hajhullást állított meg nálam nagyon rövid időn belül. Eleinte minden este használtam, aztán már csak hajmosás előtti estéken. ( Mindig reggel mosok hajat) Pár hét alatt megállította a hajhullást. Az illata kicsit zavaró. Az alapból gyorsan zsírosodó hajamat még jobban zsírosította, de a hatása miatt ezek abszolút megbocsáthatók. Most már más esszenciát használok, ami kevésbé szagos, egyébként is szeretek kísérletezgetni. Most a Vichy dercosára fáj a fogam, de az ára miatt még nem ruháztam be rá :)