BoBogika

Regisztráció dátuma: 2019. január 30.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2019. január 30.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Evy Daily Defense Face Mousse SPF50

Evy Daily Defense Face Mousse SPF50
2021. április 26.

Két hónapja használom és úgy tűnik a kedvenc fényvédőmmé lépett elő :) Most rendeltem újra, ami nálam nagy szó. Nem sok fényvédőt rendeltem újra. De ez még azok közül is kiemelkedik. Ennél megmaradok egy időre :)
Nálam hozza azt, amit ígér. Felkenés után extra fényes, olajos kinézetű a bőr, de pár perc alatt nálam maradéktalanul beszívódik, még csak bőrfény sem marad.
Azt azért hozzá kell tennem, hogy normál a bőröm, így ilyen szempontból könnyű a dolgom.
Az első használatnál valóban csípte a szemem, de azóta nem, amit fogalmam sincs, hogyan lehetséges.
A nyárra még kíváncsi vagyok. A nagy melegben nagyon tud izzadni az arcom. Majd updatelek, hogyan teljesített.

Feel Free Frissítő Arctonik

Feel Free Frissítő Arctonik
2020. július 8.

Nagyon szeretem én is! Melegben ehhez a tonerhez nyúlok legszívesebben a könnyed, vizes állaga miatt. Tényleg nagyon frissítő! Évek óta koreai tonereket használok és ez a termék igazából felveszi velük a versenyt. Örülök, hogy rátaláltam erre a márkára, szerintem ki fogom próbálni az összes terméküket!

Biola Bio Bearberry Age Control Szemkörnyékápoló Gél

Biola Bio Bearberry Age Control Szemkörnyékápoló Gél
2020. július 8.

Tényleg nem értem, hogy kerülhet ki egy ilyen termék a Biola márkától.
Azt meg pláne nem, hogy egy ilyen apróságon "csússzon el" egy termék, mint a csomagolás.
Üzenem a Biola csomagolástechnológusának, (ha van ilyen) hogy egy szemkrémet érdemes lenne egy arra kifejlesztett adagolóval piacra dobni.
Véleményem szerint magával a krémmel nincs baj. Engem nem zavar a fehér réteg, egyébként is szemkörnyékápolót csak esti rutinnál használok. És szerintem szuper hatása van a krémnek.
De az, hogy nem tudsz megfelelő mennyiséget kinyomni, az mérhetetlenül bosszantó a számomra.