bocibogyo

Regisztráció dátuma: 2014. július 19.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. július 19.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Sunfleur Zsályás Arcradír

Sunfleur Zsályás Arcradír
2016. február 6.

Csatlakozom az előttem szólóhoz.... Eleinte azt hittem üresen adták ide :DD nekem az illata tetszik, az is praktikus, hogy fél óráig rajta kell hagyni, így érzem ahogy dolgozik az arcomon :) hihetetlenül puha lett tőle az arcom :D valami eszméletlen :D nekem a radírozós része kicsit furcsa volt, eleinte nem tudtam elkezdeni :D de nagyon kellemes masszírozó érzést nyújt :)) én Debrecenben vettem a Douglas-ben 800ft-ért, egyenlőre elég csodaszeres, jár az 5*
Upd.: Talán 10-11 alkalommal használhattam, amikor egyszer csak beragadt és nem jött ki belőle a "radír" Már az elejétől fogva gyűlöltem ezt a megoldást, de most igazán mérges lettem. Valahogy szétszedem és elhasználom, de biztosan nem veszem újra.

Isana Sheabutter & Kakao Testápoló Krém

Isana Sheabutter & Kakao Testápoló Krém
2015. október 16.

Jobban ápol, mint bármelyik eddigi testápolóm. Tényleg kényeztet, tényleg szelíd az illata, ami nekem különösen tetszik :) zsíros réteget egyáltalán nem hagy maga után. Valami csoda a bőröm tőle :)) nincs negatív gondolatom róla. Megérdemli az 5*-ot!!

Garnier Mineral Protection5 Fresh Floral Deo Spray

Garnier Mineral  Protection5 Fresh Floral Deo Spray
2015. október 16.

Testszagom sosem volt, mikor használtam, izzadni ugyan picit izzadtam. Nem irritált, foltok sem keletkeztek sem a ruhán, sem a hónaljon.