bodesz

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 7.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 7.
Bőrprobléma: Tág pórusok

NYX HD Photogenic Folyékony Korrektor

NYX HD Photogenic Folyékony Korrektor
2015. szeptember 7.

Pár napja használom, a szolnoki Müllerben vettem, nekem tökéletesen bevált. A fedése tökéletes, nem kopik le, és a szem alatti ráncokba sem ül bele, igaz én az ún. "baking" technikával használom. Nekem a CW 04-es árnyalat van meg, ami szerintem tökéletes a kicsit barnább bőrűeknek. Jár az 5 csillag :)

L'Oreal Infallible 24-H Matte Matt Alapozó

L'Oreal Infallible 24-H Matte Matt Alapozó
2015. szeptember 7.

Még csak 3 napja vettem meg ezt az alapozót, de eddig nekem bevált. A T-zónám-ban nagyon zsíros a bőröm, így bármelyik alapozótól kb. 1 óra után kifénylettem, de ez az alapozó felkenés és egyszeri púderezés után is még órákig tökéletesen fent marad, A fedése is tökéletes, nem olyan mintha egy maszk lenne rajtam, és nagyon könnyű, nem is érzem, hogy bármi is lenne az arcomon. Az árát kicsit sokallottam, ezért megvártam amíg lesz valami kuponom, így csak 1700 Ft-ért vettem a Müllerben, de ha elfogy és nem lesz semmilyen kedvezményem tuti, hogy újraveszem úgy is :) Én eddig csak 4 színnel találkoztam, nekem a 22 Radiant Beige van meg, ami tökéletes a kicsit barnább, sárgás tónusú bőrre. A világosabb színek nekem a boltban rózsaszínű tónusúnak tűntek. Egyértelműen jár az 5 csillag :)