bodroska

Regisztráció dátuma: 2011. szeptember 16.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2011. szeptember 16.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 8 eladás
Megnézem

Vanita Borsmentás Kézi Készítésű Krémszappan

Vanita Borsmentás Kézi Készítésű Krémszappan
2014. szeptember 13.

Nekem olyan illata van, mint a fodormentás Orbit rágónak (ici-picit művi). Nem szárít. Gazdag, krémes állagú habja van. Teszi a dolgát. Örömmel fogom elhasználni. Marionnaudban vettem, de már a Rossmann-ban is hozzá lehet jutni 1-2 féle Vanita szappanhoz.

Update: Nagyon súlyos! Akkora gigantikus nagy, kemény menta szárrészek állnak ki belőle, hogy 8 napon túl gyógyuló sérülést lehet vele okozni fürdés közben. Az illata sem az igazi ezzel a művi illattal. Egyedül az állaga jó és hogy nem szárít.
-2 pont. Nekem nem újravevős történet.

Crystal Essence Golyós Dezodor Gránátalma

Crystal Essence Golyós Dezodor Gránátalma
2014. július 12.

Nem fogja meg a ruhámat, mert áttetsző színű, egész nap nincs testszaga az embernek még melegebb, kánikulás napon sem. Fincsi gyümölcsös illatú, ami főleg csak felkenéskor érződik, a nap második felében már nem. Nagyon meg vagyok vele elégedve vele és a Párom is nagy elégedettséggel használja. Újravásárlós történet és ajánlom mindenkinek!

UPDATE: Mióta úgy 1,5 éve rátértem az alumentes deókra sok kevésbé jó és rengeteg szuper termékkel találkoztam, de ez az, aminél végre érzem, hogy megállapodok. Egyszerűen délután sincs egy deka testszagon sem, ha ezt használom. Semmi! Ez a termék mindent visz és nem kell nála jobb, mert a TÖKÉLETES, amit keresetem.

Paese Kashmir Mono Matt Szemhéjpúder

Paese Kashmir Mono Matt Szemhéjpúder
2014. június 17.

Már egy ideje használom őket, így megértek a véleményezésre. Sikerült már egy teljes színskálával feltankolnom, mert azt kell mondjam, hogy nagyon-nagyon meg vagyok velük elégedve! Olyan árnyalatok, amik a natúr smink minden fogalmát megtestesítik. Végtelenül természetes, szép színárnyalatok! Felvitelkor porolnak, mint a matt szemhéjpúderek többsége, de ez kezelhető miniatűr probléma, mert a finish mindent kárpótol. Gyönyörűen összedolgozhatóak, Paint Pot-on a végtelen időkig a helyén maradnak, egész nap hozzák a reggeli intenzitást, szóval valóban pigmentált, tisztességes alapanyag. Nem egy Sleek intenzitást kell elképzelni, hanem egy mindennapi, igényes megjelenéshez szükséges szemhéjpúder-színskálát csupa csodás, természetes színárnyalattal. Nagyon-nagyon érzékeny a szemem és ez a szemfesték nem okozott irritációt. Ez külön plusz pont!
Lesz akinek baja lesz az egyszerű, csavarással nyíló kis tégellyel, mert nem az ergonómia gyöngyszeme, de legalább rendesen zár és igenis kezelhető a nyitása zárása ezzel a megoldással is széttördelés nélkül, csak meg kell szokni. Inkább legyen a külcsíny puritán, mint a belső lényeg, ami ennél a szemhéjpúdernél hozza a szintet rendesen. Nem egy szemhéjpúderral találkoztam már ami kívülről nagyon meggyőző volt, csak bár ne próbáltam volna ki...A kis fehér, egyszerű tégelye nekem még tetszik is. A púderok ára filléres kategória, ha ezt a szuper minőséget nézzük.
Mindenkinek ajánlom ezt a szemhéjpúdert, aki szereti a nude-os sminkeket. Applikátor nincs hozzá, de nekem ecsetes felvitellel lett a legjobb az eredmény. Gyönyörűen rétegezhető, eldolgozható.
A Make Up Plázáról rendeltem. Precízek, pontosak, mindent nagyon alaposan becsomagolnak és a befizetés napján késő délután már értesítenek is, hogy másnap fel lesz adva a csomag, ami óramű pontossággal érkezik mindig.

1 MÁRKA