bodzavirag27

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 15.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 15.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Citra-Peel High Intensity Hámlasztó 1. Lépés

Citra-Peel High Intensity Hámlasztó 1. Lépés
2011. augusztus 26.

A citromsavas és a lúgos hámlasztólapokat együtt lehet kapni. Nagy reményeket fűztem hozzá, de számomra csalódás volt. Nem használt semmit, és a végén már csípte is a bőrömet, a második lépés ellenére is. Nem vásárolnám újra.

Ilcsi Flavonoid Extra Krém

Ilcsi Flavonoid Extra Krém
2011. augusztus 25.

Napi hidratálónak használom és mondhatom nagyon bevált. A kiszerelése 125 ml, ami nagyon sokáig elég, mert csak picit kell használni belőle. Ha egyszerre sokat akarunk felkenni, akkor elég sokáig kell az arcba masszírozni, ez talán az egyetlen hátránya. Az illata nagyon tetszik.
A krém leírása szerint kisimítja a ráncokat, na azt biztosan nem fogja, ha valaki ránctalanítót keres, akkor ne ezzel próbálkozzon.

Most látom, hogy a honlap átírta az INCI listát, amit begépeltem: a tégelyen csak annyi van, hogy Ricinus communis és nem R. c. seed oil, az elején lévő Vitis vinifera seed extract helyett is csak annyi, hogy Vitis vinifera, és Butyrospermum Parkii butter helyett is csak Butyrospermum parkii. Szerintem van különbség, hogy extract, vagy sem...

Lumecin Overnight Brightening Gluco-Protein Treatment

Lumecin Overnight Brightening Gluco-Protein Treatment
2011. augusztus 17.

Kb. egy hónapig használtam ezt az ajándékba kapott krémet. Összességében nem rossz, de lehetne jobb is, a pórusokat összehúzta és egy picit mintha tényleg egyenletesebb tónust eredményezett volna. Persze csodát ne várjon tőle senki. Igazán abban mutatkozott meg a hatása, hogy egy gyengébb fedésű alapozóval is szép egyenletes hatást tudok elérni. Azért kap csak négy csillagot, mert a hatása nem túl tartós, miután elfogyasztottam a tubust, csak pár napig tartott, érdemesebb egy bőrgyógyászati kezelésbe befektetni, sokkal látványosabb és a hatása is tovább tart.

1 MÁRKA

11 ÖSSZETEVŐ