Bodzs

Regisztráció dátuma: 2018. november 10.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2018. november 10.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Maybelline Instant Age Rewind Eraser Dark Circles Treatment Concealer

Maybelline Instant Age Rewind Eraser Dark Circles Treatment Concealer
2018. november 11.

Rászántam magam egy kisebb akció alatt, hogy kipróbáljam, mert annyira ajnározzák. Nem mondanám rossznak, de a catrice korrektorával is elérem ezt a fedést. Az árához képest, nagyon gyorsan fogy. Lustább napokon használható alapozó helyett, viszont nagyon gyorsan szárad, alig lehet eloszlatni, gyorsan kell vele dolgozni, különben csíkos marad. Ráadásul a színválaszték is nagyon korlátolt belőle, inkább a narancsos árnyalatok találhatóak meg nálunk.

Catrice Ultimate Körömlakk

Catrice Ultimate Körömlakk
2018. november 11.

Nagyon szeretem ezt a lakkot, az új típus, amivel kijöttek nem igazán szimpatikus nekem. Viszont ebből a fajtából legalább 10 van meg nekem és mindet szeretem, van belőle 1-2, ami annyira nem fed szépen, de már ki tudom szűrni, hogy melyek azok, amiket már nem vennék meg. Nagyon tartósak és szépen kopnak.

The Body Shop Vitamin C Skin Boost

The Body Shop Vitamin C Skin Boost
2018. november 10.

Néhány alkalommal használtam, csodálatos grapefruitos illata van. Már csak az illatától is jobb kedvem van. Kifejezetten nem vettem észre hosszútávú hatást, de használat után kellemest érzést nyújt. Jó ezzel indítani a reggelt vagy lezárni az estét. Finom rózsaszínes selyemfényű csillámok vannak benne. Smink alá tökéletes. Azonnal beszívja a bőröm. DE! Az ára brutális, ezért a mennyiségért és hatásért nem tartom arányosnak. Legszívesebben 3.5 pontot adnék rá, viszont inkább lefelé kerekítek, mert ezért az összegért már egy minimális csodát mindenki elvárna. : /