Bog

Regisztráció dátuma: 2017. március 16.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2017. március 16.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Megnézem

Cos De BAHA Retinol Serum

Cos De BAHA Retinol Serum
2022. február 18.

Csatlakoznék az előttem szólóhoz, szintén az Ordinary 1%-os retinolját cseréltem le erre. Hát van különbség! Ezt egy héten egyszer tudom használni, különben hámlást okoz, amit én nagyon pozitívnak fogok fel, mert azt jelenti, hogy hatásos. Nagyon látványos hatása van, amióta ezt használom, nincs is szükségem hámlasztóra, mert gyönyörű babaposi simaságú lesz a bőröm tőle. Nagyon jó az állaga, szépen beszívja az én kombinált bőröm is, és tápláló hatást is érzek. Szeretem. Tuti visszatérős!

L'Oreal Paris True Match 1% Hyaluronic Nude Tinted Serum

L'Oreal Paris True Match 1% Hyaluronic Nude Tinted Serum
2022. február 2.

Hűha! Azt kell mondjam, hogy HŰHA! Óriási pozitív csalódás volt ez a termék! Egyáltalán nem az, amit a neve és a reklám alapján gondoltam. Nem egy fényes, durván hidratáló, dewy cucc, sőt! Nagyon könnyű, lágy textúrája van, minimális fedéssel. De olyan gyönyörű finishe lesz a bőrön, hogy az álom! Mintha photoshop-olnál a bőröm! Minimalizálja a pórusokat, nem emeli ki az apró ráncocskákat, és szépen mattítja a bőrt, ami egész nap nem fényesedik át! Álom!
Tapasztalatom szerint nem nagyon lehet építeni, mert akkor már csúnya lesz a bőrön, de ez nálam nem hátrány, megelégszem a kis fedésével.
Az egyetlen negatív dolog a színe. Az, hogy az én medium árnyalatú bőrömhöz a 2-3 light is picit sötét, azért érdekes. És sajnos még oxidálódik is a nap folyamán.
Elég húzós ára van, azért picit túlzásnak tartom. Én egy Krémmániástól vettem meg jóval kedvezőbb áron, mint az üzletekben. Nem tudom, hogy megvenném-e teljes áron. Talán kupon napokon beszerzek még 1-2 árnyalatot. ;-)

Catrice True Skin Hydrating Foundation

Catrice True Skin Hydrating Foundation
2021. november 23.

Vicc kategória ez az alapozó! Azzal a márka eleve mellé nyúlt, hogy hidratálónak merte nevezni. Olyan a bőrön, mintha egy agyagpakolást kentem volna fel. Eldolgozhatatlan, maszkos hatású, ami először rászárad a bőrre, majd fél óra múlva tocsogósan átzsírosodik, a pórusokat és apró ráncokat jól kinagyítva!.
A színválasztékról meg ne is beszéljünk! A legsötétebb is legalább 4 árnyalattal világosabb a bőrömnél, ami a nap folyamán legalább 3 árnyalatot sötétedik/torzul, és a naturalból lesz egy jó kis pink. Semmivel nem működik együtt, és borzasztóan mutat a bőrön! Szerencs, hogy ilyen olcsó, így nem sajnálom annyira a kidobott pénzt!