Best of Beauty 2019

Bog

Regisztráció dátuma: 2017. március 16.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2017. március 16.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Megnézem

Tonymoly Floria Brightening Peeling Gel

Tonymoly Floria Brightening Peeling Gel
2019. június 24.

Nagyon jó kis termék. Mintát kaptam belőle egy rendelésem mellé és menthetetlenül beleszerettem. Nekem "rinocérosz" bőröm van. AHA és BHA meg se kottyan neki, nem is próbálkozom már ilyesmivel, csak a jólbevált arcradírral. Így igen nagy meglepetést okozott ez a termék, hogy kíméletes módon varázsolja puhává a bőröm. Kb. két naponta használom, azóta nem is nyúlok az arcradiromhoz. Nagyon szeretem!

La Roche-Posay Micellás Habzó Arctisztító

La Roche-Posay Micellás Habzó Arctisztító
2019. március 7.

Nagyon szeretem ezt az arctisztítót. Alapjáraton zsírosabb bőröm van, így nekem ideális, bár az nem tetszik, hogy van benne SLS.
Olajos arctisztító után használom arcmosó kefével. Igen kíméletes, nem szárítja szét az arcom és nem tisztít csikorgósra. Egy pumpálásnyi elég belőle.
Szeretem.

Tarte Maracuja Oil

Tarte Maracuja Oil
2019. január 24.

Én is szettben vettem meg az utazó kiszerelés és nagyon szeretem. Pont azt szeretem benne, hogy nem illatosított és tényleg csak olaj. Érzékeny bőröm van, nem szeretem felesleges adalékanyagokkal terhelni.
Elég sűrű olaj. Éjszakára használok 3 cseppet vizes kézzel elmaszírozva a szérumjaim után, majd az éjszakai krémem. Nekem nagyon jól működik. Biztos, h be fogom még szerezni, bár ez a 15 ml is legalább egy évig elég lesz.
Tarte-ban még nem csalódtam.