Bog

Regisztráció dátuma: 2017. március 16.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2017. március 16.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Megnézem

Missha Aqua Sun Gel SPF50+/Pa++++

Missha Aqua Sun Gel SPF50+/Pa++++
2020. április 9.

Elsőre imádtam, mert nem zsíros könnyedén felszívódik az ajánlott mennyiség is, de a tubus felénél egyre kevésbé bírta a bőröm. A rengeteg alkohol benne iszonyúan kiszárította a bőröm! Az én amúgy kombinált/zsíros bőröm szabályosan húzódott, feszült néhány hét használat után. Sajnos nagyon nem jött be.

Tonymoly The Chok Chok Green Tea Watery Cream

Tonymoly The Chok Chok Green Tea Watery Cream
2020. április 9.

Mintát kaptam belőle, ami nagyon tetszett, így megrendeltem nagyban is. Nem hiszem, hogy ez lesz a kedvenc krémem, de nem rossz. Nekem a rétegzős rutin ellenére sem elé, utána még használok egy táplálóbb krémet és egy éjszakai maszkot is.
Könnyen felszívódik, nem hagy ragacsos, fényes réteget, nem zsírosodik a bőröm tőle és az illata is gyorsan elillan, egyáltalán nem zavaró. Nem rossz krém, nem tudok rosszat mondani rá, de valahogy hiányzik az HŰHA hatás.

A'PIEU Sea Buckthorn Cream

A'PIEU Sea Buckthorn Cream
2020. április 9.

Nagyon megtetszett a leírása, ezért rendeltem meg, és nagyon megszerettem. Elsőre túl soknak tűnik, de nem az! Egy könnyű, már-már vizes krém, ami jól táplálja a bőröm, ugyan akkor nagyon jól felszívódik. Nagyon jól beillik a rétegzős rutinomba! Reggelente is ezt használom fényvédő alá. Jobban megszerettem, mint a Tonymoly Grean Tea krémjét!