Boga24

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 12.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 12.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

I Heart Makeup I Heart Definition Kontúr Paletta

I Heart Makeup I Heart Definition Kontúr Paletta
2016. február 3.

Akkor kezdem èn :D A revolution iconic palettából èpp kèszlethiány volt, es mivel nem volt postakoltseg mindenkèppen szerettem volna egy ilyen kis összetett palettát. A kèpen elèg halványak voltak a színek, de gondoltam èpíthetőek lesznek. Ma kaptam kèzhez ès szerelem :)) A hófehèr bőrömhöz a fair árnyalat tökèletesen passzol. A kontúr szín tökèletes bronzosításhoz is, nem narancs. A pirosító èpíthető, olyan arcpír színe van mint mikor a hidegről bejössz, szuper :) A highlighter szèp fènyes, de nem bazinagy csillámos, tudom majd használni, ez lesz az első, kiváncsi vagyok :)) A tartóssagáról updatelek, de bölcs döntès volt megrendelnem!

Up: Már itt is vagyok, mert IMÁDOM! Tökèletesek a színek, minden nap ezt használom azóta, nem okoz mitteszereket, nagyon tartós, tesi után is fent marad :D Nem olyan oltári szembetűnő bohóc sminket kapunk, hanem szèp, lágy, kiemelő összkèpet! Rendeljètek csajok! 😍

Garnier Essentials Sensitive Nyugtató Tonik Vitaminnal

Garnier Essentials Sensitive Nyugtató Tonik Vitaminnal
2016. január 21.

Összehúzza a pórusaim, mattít de nem szárít vagy irritál. Reggel este használom ès szebb a bőröm. Primerrel ès arckrèmmel is kompatibilis.

Nivea Sensitive Éjszakai Arckrém

Nivea Sensitive Éjszakai Arckrém
2016. január 21.

A zsíros bőrömnek csodaszer. Mindentől kipattogok, pattanásos leszek. A drogèriában pedig lehetetlen találni parfüm ès alkohol,tartószítószer,parabèn mentes arckrèmet 😕. De most megvan azthiszem 😊 Szèpen beszívódik, nem hagy zsíros èrzetet, reggelre sem. Jól hidratál, nem jön ki semmi csúnyaság az arcomon. Hát kell ennèl több? 😉
Ui.: A rossmannban most akcios, indulok megvenni a nappali párját is.