bogaaar

Regisztráció dátuma: 2016. november 29.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. november 29.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Schauma Nature Moments Édes Málna és Napraforgóolaj Sampon

Schauma Nature Moments Édes Málna és Napraforgóolaj Sampon
2019. október 11.

Borzalmas termék, katasztrofálisan kiszárítja a hajamat, váltok a Schauma hamvasítóra villámgyorsan...

Uriage Hyséac K18 Krém

Uriage Hyséac K18 Krém
2019. március 6.

Bőrgyógyász ajánlotta az aknés, mitesszeres bőrömre, hogy ezzel kezeljem a mitesszereket éjszakára felkenve. Tényleg csak a problémás bőrfelületre szabad felvinni, mert hámlasztó hatása is van, és az egészséges bőrön lehet, hogy többet árt mint használ. Picit zsíros állagú krém, ami nem szívódik be, csak "megszárad", így kerülve el a pórusok eltömődését. Úgyhogy vigyázni kell, mert könnyen letörölheti az ágynemű. Finom az illata, kicsit csíp az első 2 percben, de azért is mert fertőtlenít.
Arra figyeljen akinek problémás a bőre, hogyha gyulladt pattanás kezdeménye van, akkor éjszakára csak a patti felületét Differin-nel kenje be, reggelre lejjebb húzza a gyulladást és napok alatt jóesetben leszárítja. Kerülni kell a pattik nyomkodását, mert az acnes baktérium szétterjed a bőr alatt, újabb pattikat gerjesztve...
Egy másik krémmel együtt használom (URIAGE HYSÉAC 3-REGUL SZÍNEZETT KRÉM SPF30), amit pedig reggel viszek fel az arcomra. Még csak 2 napja használom, úgyhogy később jövök még update-tel. Mindig le van árazva valahol, csak keresni kell, én a Patika24-en vettem. Eddig max csillag, mert eddig bevált :)

Uriage Hyséac 3-Regul Színezett Krém SPF30

Uriage Hyséac 3-Regul Színezett Krém SPF30
2019. március 6.

Bőrgyógyász ajánlotta az aknés bőrömre, és emellett örülök neki, hogy színezett is, így nem kell alapozó, ami csak gerjesztené a pattanásokat, hisz póruseltömítő... Mindig le van árazva valahol, csak keresni kell, én a Patika24-en vettem.
A krémet reggel felkenem, ami egész nap fentvan, de edzés előtt azért ajánlott lemosni mert le lehet izzadni, ami nem túl szép látvány, ráadásul összefog mindent, amihez hozzáér... Kicsit olyan érzet, mintha egy maszk lenne a bőrömön, de nyilván azért mert ez nem szívódik be, csak "megszárad", így kerülve el a pórusok eltömődését. Az illatán picit érződik, hogy fertőtlenítős cucc, de kb. 10 perc alatt elillan.
Egy másik krémmel együtt használom (URIAGE HYSÉAC K18), amit pedig este viszek fel a mitesszerekre. Még csak 2 napja használom, úgyhogy később jövök még update-tel. Aki tökéletes fedést szeretne, nyilván korrektoroznia kell a lilás/barnás pattanásfoltokat, pigmentfoltokat, de nekem megfelel így is. Eddig max csillag, mert eddig bevált :)