bogarka

Regisztráció dátuma: 2011. július 13.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2011. július 13.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

Adrienne Feller Aromazen Salvia Arcolaj

Adrienne Feller Aromazen Salvia Arcolaj
2021. április 11.

Nagyon szeretem az illatát. Olasz szalmagyopár virágvízbe masszírozom bele, és mennyei. Hűsít, nyugtat, szerintem eltaláltam a típusomat, ami most kellhet nekem, némi kutakodás után, mert érezhetően nyugtatja a "vízhiányos-zsíros-húzódó" bőrömet, teljesen lecsillapítja több termékkel együtt használva, a normálhoz közelít, nem irritálja, szárítja, zsírosítja, de tápláló Nagyon kellemes élmény felkenni is, 2-3 csepp elég. Nagy becsben tartom, remélem sokáig fog tartani :) Nagyon sokféle olajat, arcolajat próbáltam, mindegyik nehezítette, zsírosította a bőröm kicsit, hiába olvastam bármit, használtam bárhogyan. Ez nem. Közben roppant finom illata van :) Grátisz hogy oldja kicsit a szorongást, feszültséget. Ajánlom kipróbálásra.

Adrienne Feller Hungarian Spring Pezsdítő Krémmaszk

Adrienne Feller Hungarian Spring Pezsdítő Krémmaszk
2021. április 11.

Csak mintát próbáltam, mindjárt kettőt is rendeltem belőle. Egy tasak 1 alkalomra elég, jól lezárom következő használatig, de alig bírom ki, hogy ne használjam újra és újra és újra. Szépen feltölt, táplál, bizserget, de hűsítve. Szóval senki ne várjon melengető érzést. Az én gyulladt, égő, húzódó jellegű bőrömnek ami zsíros, vízhiányos most a megváltás része kb. Szombat reggel, egy gyógyteával a kézben, virágvízre masszírozva maga a tökély. Nem kell drága nyaralás, sem wellnesshétvége, egyik sem rossz, de ez instant hozza a hatást, ha az ember szeret otthon lenni :) Érik a gondolat a teljes doboz beszerzésére, csak félek, hogy akkor nem lesz ami visszafogjon és állandóan használni akarnám :D

Annabelle Minerals Ásványi Alapozó

Annabelle Minerals Ásványi Alapozó
2021. április 11.

Aggódtam, hogy nagyon porzani fog és beszippantom...Nem mondom, hogy teljesen porzásmentes, de a bőrt előkészítve, ha van alatta egy kis táplálás, gyönyörű, és javarészt porzásmentesen fel lehet vinni. Mondjuk hosszú távon nem vagyok nyugodt, mennyit szippantunk be belőle így is...Ahogy olvastam, lehet olajba, hidratálóba tenni és úgy felvinni, lehet azzal fogok próbálkozni. Megvettem a hozzá ajánlott ecsetet, beleástam magam az árnyalatok rejtelmeibe és egyből a jó színt vettem meg, bingó. (sunny fairest, végre vééégre a sárgás bőrűekre is gondolnak és nem csak szürke és rózsás tónusú fedők vannak, grátisz világos színekben! kb hihetetlen!) Pikk pakk meghozták, papírba és nem műanyagba volt az egész csomagolva, ez nagyon rendes tőlük! Még egy ajándék újrahasznos korongot is kaptam, ami szuper, mert évek óta eleve ezeket használom már ( igaz nem ez a márka) teljesen jól működik :) A finish-e meseszép, bár kicsit gyakorolni kell a felvitelt, de tényleg baba bőr, remek fedés! Nem okoz pattanásokat sem. Tökéletesen illeszkedik. Az én bőrömön működik, olcsó, jó. Szerintem fogok még tőlük rendelni, és ajánlom! Messze jobb mint az eddig mostanság próbált alapozók és bb-k

1 MÁRKA

1 ÖSSZETEVŐ