bogarka

Regisztráció dátuma: 2011. július 13.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2011. július 13.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

Nivea Magnesium Dry Dezodor

Nivea Magnesium Dry Dezodor
2021. július 29.

Úúúúúúú. Megörültem hogy már mennyiféle alumentes deó van, gondoltam egy próbát megér. Itthon, nem extrém melegben a lakásban, nyugiban, nyáron is elmegy, főleg ha pamut póló van rajtam. Aha, egészen addig míg el nem indultam, nem tapasztaltam sem nedvességet, sem szagokat. Nyár, meleg, buszozás, bevásárlás, tiszta ciki, a saját szagom megcsapott, pedig használtam már pár alumentes deót, tudom mire számításak, de áúcs, de kellemetlen volt, éreztem hogy izzadt vagyok és hát...büdi...Pedig 2-3 órával voltam dezodorozás után. Alig vártam hogy hazaérjek, igyekeztem kerülni az embereket közelről, és nem emelgetni a karom. Tiszta ciki, mint aki nem fürdött...Na szóval, sajnos ez sem jobb, sőt, rosszabb a szódabikarbónás-keményítős-illóolajos totál natúr kézműves magyar társainál. A próbálkozás miatt 2,5 csillag, az irány jó lenne, de ez a termék még alumentes kategóriában sem kiemelkedő. Otthonra elmegy, de vannak enneél szebb összetevős társai is. Mentségére legyen mondva, legalább a ruhát nem színezi el...max az izzadság :/

Adrienne Feller Aromazen Salvia Arcolaj

Adrienne Feller Aromazen Salvia Arcolaj
2021. július 29.

Levittem 3 csillagra, mostmár hosszabb távon tudok véleményt mondani. Sajnos nekem önmagában nem működik az AF vonal, nem tudom miért, pedig nagyon akartam. Kétféle pakolás, olaj, krém, permet....tök mindegy. Többfélét is próbáltam, és nem az igazi, ahhoz képest a teljes vonal mennyibe kerül. Tavasszal elhagytam a bha aha hámlasztóimat, a kénes lemosható krémemet, a niacinamidos szérumomat és odalett a szép egységes bőrkép. Nem lett katasztrófa, de nem is volt szép. Önmagukban ezek nekem kevesek, akár hogy próbálom, vegyítem, radíroztam is, tisztán is táplálkozom, folyadékot is fogyasztok eleget, lelki munka is megvan...á hagyjuk is. Nem megy, nekem nem vált be az arcolaj, csak kiegészítésképp. Újra visszavezettem a fenti termékeket, és mellette használom az arcolajat is, szép a bőröm, de önmagában nem ettől, ez csak egy ápoló tényező, szép, természetes, de ár érték arányban sokat nem tesz hozzá sajnos a rutinomhoz.

Hozzáteszem, a teljes termék palettát még nem akarom elengedni, de a csodaszertől nagyon távol van,-nálam.

Nagyon szeretem az illatát. Olasz szalmagyopár virágvízbe masszírozom bele, és mennyei. Hűsít, nyugtat, szerintem eltaláltam a típusomat, ami most kellhet nekem, némi kutakodás után, mert érezhetően nyugtatja a "vízhiányos-zsíros-húzódó" bőrömet, teljesen lecsillapítja több termékkel együtt használva, a normálhoz közelít, nem irritálja, szárítja, zsírosítja, de tápláló Nagyon kellemes élmény felkenni is, 2-3 csepp elég. Nagy becsben tartom, remélem sokáig fog tartani :) Nagyon sokféle olajat, arcolajat próbáltam, mindegyik nehezítette, zsírosította a bőröm kicsit, hiába olvastam bármit, használtam bárhogyan. Ez nem. Közben roppant finom illata van :) Grátisz hogy oldja kicsit a szorongást, feszültséget. Ajánlom kipróbálásra.

Vademecum Bio Natural Whitening Fogkrém

Vademecum Bio Natural Whitening Fogkrém
2021. július 27.
(!)

Tesztelésre kaptam, nagyon köszönöm ezúton is. Mivel már előzőleg saját magam is megvettem a nem whitening párját, kíváncsi voltam mit tapasztalok.

Nagyon tetszik, hogy természetes összetevői vannak, ezért én simán beáldozom, hogy nem habzik, ezt meg lehet szokni.

Az is nagyon tetszett hogy nem mű ízű

Nem vártam különösebb fehérítő hatást, nem hiszek ezekben, de az tetszett hogy kicsit pasztásabb, polírozósabb állagú.

Ami viszont nagyon nem tetszett, hogy nem frissítette fel eléggé a szám, nem volt az a friss érzés. Olyasmi ez, mint régen a dentomin fogporok, csak pasztásítva: szuper hogy natúr, de egy idő után valami mentolosabbra (natúr fogkrém is lehet picot erősebb) vagy szegfűszegesebbre, de legalábbis frissebbre vágyom. Párom velem párhuzamosan használta a fogkrémet, és neki is ez volt a panasza, hogy nem frissít eléggé, nem túl mentolos, hiányzik belőle valami.

Minden más rendben volt vele, tetszik hogy gyógynövényes, természetes alapú, de azért van benne fluorid, ami szerintem nem árt azért, és a legtöbb natúr fogkrémből hiányzik. Viszont mindenképpen felváltva használom más fogkrémekkel, mert önmagában hiányzik az a frissítő hatás, a mentolosság.

Valahol 3-4 csillag közé teszem emiatt, mert hiába a szép összetevők, de a fogmosás utáni érzethez nekem hiányzik. Persze használok szájvizet is, az mondjuk kárpótol. Apropó, valami natúr vonalas szájvizet nem készülnek piacra dobni? Az remek lenne :)

1 MÁRKA

1 ÖSSZETEVŐ