bogarka

Regisztráció dátuma: 2011. július 13.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2011. július 13.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Dr. Konopka's Hajhullás Elleni Balzsam

Dr. Konopka's Hajhullás Elleni Balzsam
2019. március 10.

Juj, ez a sampon...kezdem a pozitivumokkal:szép összetevők, gazdaságos kiszerelés, sűrű, kellemes gyógynövényes sampon.

Nos, alig használom, felváltva mással, mert ő nkrétan egy viaszos ,ragacsos réteget képez a fejbőrön és a hajtöveken. Akár hogy mosom, hígítom, szénaboglya hajaz csinál, a töveken meg ottmarad valami ragacs.

Rasztázni tökéletes, samponnak pocsék bem tudom hajullásra jó-e, mert annyit nem használtam. Vagyis...tuti jó, odaragasztja a tövéhez a hajszálakat....pocsék....azért 2 csillag, mert képes hajat mosni, csak ez lesz a vége...

Foreo Luna Play Plus

Foreo Luna Play Plus
2019. március 8.

Bő másfél hónapja használom, legalább napi egyszer. Nagyon jó kis cucc, de nem teljesen csodaszer. Nagyon alaposan megtisztítja a bőrt, sokkal jobban mint a sima kézi arcmosás. Rugalmasak a sörték, de kellően puhák. Ötletes kis masina, szuper hogy vízálló is.

Viszont! Gyulladt, sebes, aknés bőrre én nem ajánlom, mert csak rontja, triggereli a gyulladást.-bár önmagában kíméletes, nem dözsölö cucc, de sajnos az igazi, klasszikus, mély gyulladt aknénak szerintem nem tesz jót. Így én sem mindig használtam, olyankor kellemetlen volt, fájt a használat, amikor épp rosszabb a bőröm. Szóval önmagában nem csodaszer, de egy jó kis artisztító, könnyű elvinni bárhová, kompakt, szuper a mérete, kialakítása.

Szerintem ez az a lélektani határ árban, amit még megér, és sima dm-ban is elérhető. Alapvetően ajálnlom, nem csak a hype miatt, bár kétségtelen, hogy bemne van.

Geek & Gorgeous 101 C-Glow 15% C-Vitamin Szérum

Geek & Gorgeous 101 C-Glow 15% C-Vitamin Szérum
2019. március 7.

Nagyon akartam szeretni, esküszöm...Az ára, a vélemények, a hatása amit írtak róla....nos, december óta használom, eleinte mindig nyúltam érte a hűtőbe, de ez egyre egyre ritkult. Így mondjuk december óta csak a 2/3-a fogyott el, pedig nem sajnáltam, főleg eleinte.Sajnos az én extrapromlémás bőrömön nem segített, csípte is néha, illetve simán kihagyhatónak éreztem a rutinomból. Nem lettek halványabbak az akne utáni foltok, nem lett egyenetesebb bőrképem, nem éreztem ragyogóbbnak az összképet, nem lett kevesebb ragyám, a mitesszereim, pórusaim is olyanok előtte, mint utána.

Olyan semmilyen. Igazából nem ront, de sokat nem is tesz hozzá a szebb bőrképhez, egy idő után felmerült tehát a kérdés bennem, akkor mégis minek vesződöm plusz egy elemmel?!

A fémes szag engem nem zavart, elillan, a ragadóssága annál inkább. Úgy érzem, mintha egy plusz réteg vonná be a bőröm, amire tapad a por, kosz,...inkább szerintem éjjelre jó. Már akinek jó. Felejthető termék, sajnos, pedig annyira akartam egy c vitaminos szérumot :( Nos, ezt még elhasználom, aztán szerintem itt véget is ért a kapcsoltunk.

1 MÁRKA

2 ÖSSZETEVŐ