bogarka

Regisztráció dátuma: 2011. július 13.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2011. július 13.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

Bioeel Dermosan S (Sulfur 10%) Kénes Kenőcs

Bioeel Dermosan S (Sulfur 10%) Kénes Kenőcs
2023. március 22.

Méltatlanul kevés értékelés egy hiánypótló csodaszerre. Olcsó, gyorsan hat. Nekem egyáltalán nem gomba okozta aknénak tűnő bőrproblémám vokt, sokkal inkább hormonális felnőttkori aknénak tűnt. Nagaon makacs. A biokrémektől a drága gyógyszertári cuccokig mindent próbáltam. Csak "fungal safe" termékek váltak be, ha visszakúszott bármikyen olaj, sima krém a rutinba minden borul!! Ez teljesen helyrehozza a bőröm, nagyon kevés kell belőle, nincs illata, nincs sok összetevője. Óvatosan kell vele bánni, vastag krém, nem táplál, megül a bőrön de gyógyít. Ha az ember túltolja szárít és viszektést okoz, én csak kúraszerűen használom teljes felületre, illetve helyileg ha kell. Egyébként keresem a minimál összetevős, fungal safe termékeket, feladtam mindenféle anti aging, szuperösszetevő törekvést, csak ne legyen zsíros, pörkös, itt ott mély aknés, foltos bőröm. Ez egy kulcstermék, jó áron.

Sebamed Clearface Arcápoló Gél pH 5.5

Sebamed Clearface Arcápoló Gél pH 5.5
2023. március 22.

Szuper jó, tápláló gél. Nagyon tetszik, hogy szépek az összetevői, nincs illata, nincs benne színezék, de táplál. Ami szuper még, hogy "fungal safe" azaz gomba okozta acne-t nem triggereli (évek alatt jöttem rá hogy nálam ez a gond, pedig nem a leírások szerinti kinézetű akne, de minden triggereli a sima bio olajoktól a drága gyógyszertári cuccokig, , ha fungal safe a rutin, sima a bőröm) Amellett pedig szépek az összetevői, nincs agyontolva mindennel. Az utolsót hoztam viszont most is el a Müllerből, emagon dupla ennyi+szallitas, nem éri meg. Hol lehet még ebből a csodából kapni? Kichol vette? Betáraznék!

Balea Beauty Expert Calming Serum 0,3 % Ceramid-Komplex

Balea Beauty Expert Calming Serum 0,3 % Ceramid-Komplex
2022. október 23.

Örök életet a terméknek! Nincs agyonillatosítva, rétegezhtő, beszívódik és megnyugtatja a problémás, viszkető, vörös, pörkös bőrt. Szép összetevők, baráti ár. Másnapra látható hatás. Eskü nem reklám, ez bizony jó cucc. Az adagolója kicsit meh, néha ki kell szenvedni s cuccot a csomagból, de ennyi az összes hátránya.

1 MÁRKA

1 ÖSSZETEVŐ