bogcica505

Regisztráció dátuma: 2016. január 14.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. január 14.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Evolve Organic Beauty Organikus Arcmaszk –Káprázatos Ragyogás

Evolve Organic Beauty Organikus Arcmaszk –Káprázatos Ragyogás
2021. július 7.

Te jó ég...hol is kezdjem? Isteni illat, gyönyörű, igényes csomagolás. A katasztrofálisan zsíros, egyben száraz bőröm miatt vettem, ami bármilyen terméktől csak még rosszabb lesz. Ez a termék valami csoda. Már első használatra olyan az arcom tapintása, mint 15 évesen. Tisztított, semmi irritáció, iszonyat selymes bőr. Ehhez képest mindent amit valaha vettem pénzkidobás volt. Új kedvenc!

Heimish All Clean Balm

Heimish All Clean Balm
2021. március 23.

Nem szoktam sminkelni magam, így ezzel kapcsolatban nem tudok véleményt írni, én azért rendeltem meg ezt a terméket, mert egy kíméletes ám hatékony arctisztítási opciót kerestem. Az én arcom nem bírja a habzó lemosókat és a napi egyszeri micellás vizes tisztítástól is észrevettem, hogy kicsit elkezdett kiszáradni és ráncosodni. Ez a termék valami hihetetlenül szuper! Egy kicsit sem szárít, de mégis tisztít, felfrissül utána a bőr. Este használom arctisztításhoz, csak egy pici kell belőle, utána nem lesz az a száraz, húzódó érzés, mint a habzó lemosók után. Imádom és újra fogom venni! :)

Davines Detoxifying Scrub Shampoo Méregtelenítő, Fejbőrradíros Sampon

Davines Detoxifying Scrub Shampoo Méregtelenítő, Fejbőrradíros Sampon
2021. március 16.

Nekem ugyanúgy viszketett tőle a fejbőröm, mint a használata előtt, nem vettem észre a méregtelenítő hatását. Elhasználtam ha már megvettem, de semmit nem tudott amit mondjuk egy Dr. Organic vagy egy szimpla drogériás sajátmárkás termék ne tudna.