bogcica505

Regisztráció dátuma: 2016. január 14.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. január 14.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Manna Mélytisztító, Bőrmegújító Pakolás Zöld Teával

Manna Mélytisztító, Bőrmegújító Pakolás Zöld Teával
2019. január 20.

Szuper kis termék. Kicsit szárítja a bőrömet, de engem nem zavar, érezhetően méregtelenít. Utána piros lesz a bőröm kb. 30 percig, de megéri, mert elmúlik, és nagyon szép selymes lesz az arcom ettől a pakolástól. A zöld tea nagyon jó a bőrnek és amikor ezt a pakolást használom rögtön érzem is a különbséget. A pattanásokat nagyon szépen leszárítja, én úgy érzem hogy még a hegeken is segít. Egyszerre ápol és méregtelenít, káros összetevők nélkül. Plusz pont hogy nincs benne parfüm, mert ki nem állhatom ha egy natúr kozmetikumban parfüm van. Újraveszem! :)

dr. Organic Skin Clear Mattító Hidratáló Arckrém 5in1

dr. Organic Skin Clear Mattító Hidratáló Arckrém 5in1
2018. december 10.

Nagyon jó arckrém. Pattanásos, érzékeny bőrre szuper választás. Gyorsan beszívódik, utána matt és hidratált a bőröm. Én alapvetően nem szeretem az arckrémeket, nem is bírja egyiket sem a bőröm, de ez az arckrém valahogy nem zavar. Így télen sajnos kiszárad az arcbőröm, így muszáj valamit használnom, és ez tökéletes választásnak bizonyult. Kellemes az illata is:) Még csak rövid ideje használom, majd updatelek hogy a pattanásaimmal tudott-e valamit kezdeni, de az eddigiek alapján is újra fogom venni:) Egy pár napja megégett az arcom a szoliban, és ez a krém egy használat után levitte a pirosságot. Mindenkinek ajánlom! :)

dr. Organic Skin Clear Mélytisztító Arclemosó 5in1

dr. Organic Skin Clear Mélytisztító Arclemosó 5in1
2018. december 10.

Az eddigi arclemosók közül amit eddig próbáltam a legjobb! Nagyon el lett találva. Nekem érzékeny, pattanásos bőröm van ami mindentől kipirul, de ez az arctisztító nem irritálja, szépen tisztít, utána selymes, matt lesz a bőröm. Nincs benne parfüm, ami nagyon nagy plusz pont. Az illata is kellemes. Imádom! Újra fogom venni.