Best of Beauty 2019

bogczi

Regisztráció dátuma: 2012. március 14.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. március 14.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Etude House Proof 10 Eye Primer

Etude House Proof 10 Eye Primer
2019. február 22.

Egyszerűen egy csoda. Nagyon olajos, rejtett szemhéjam van, ezért nagyon nehéz sminkelni. Ezzel 6-8 órát simán kibír bármelyik festék a szememen, abszolút nem lesz olajos, nem áll össze kis csíkban, egyszerűen még mindig nem tudom felfogni, hogy ennyire jó, és 1600 forint volt.

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál
2018. december 30.

Morzsolódik, beszárad és hamar használhatatlan lesz, arról nem is beszélve, hogy egy óra után lepereg, pedig nem kenem át hatszor, vagyis nem vastag a festékréteg. Az egyetlen pozitívum, hogy irtó szép mélyfekete, de hát mit kezdjek vele, ha nem tartós és kenődik össze-vissza. :(

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
2018. november 17.

Oda meg vissza voltam az itteni vélemények miatt és meg is rendeltem, épp akciós volt a Helia-D webshopon. Alapvetően az orcáim szárazabbak, a bőröm kicsit fakó a koromhoz képest, de a T-vonalam zsírosabb. Először inkább orcákra használtam, fokozatosan próbáltam bevezetni a rutinomba, de sajnos az arcom minden részén ugyanolyan kis fehér pattanásokat okozott. :( Pedig amúgy az állaga nagyon jó, hamar beszívódott ls az illata is szuper, de sajnos folyamatosan jöttek tőle elő a pattanások. Végül anyukámnak adtam, nála töretlen a siker eddig. :)
Szerintem a shea vajat egyszerűen nem tolerálja a bőröm, többször próbálkoztam már vele, hátha, de eddig minden kence kudarc ezen a vonalon.