boghyca

Regisztráció dátuma: 2011. május 11.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2011. május 11.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Megnézem

Max Mara Max Mara EDP

Max Mara Max Mara EDP
2020. március 2.

Nagyon finom illat, tényleg semmihez sem hasonlítható. Én személy szerint imádom a gyömbért, illetve az illatát, s ha tudom illetve érzem, hogy van egy illatban az többnyire nálam landol. Igen ám, csak amennyire szerencsés vagyok (kb mindig ez van) mindig az olyan tetszik meg, amit már ősidők óta nem gyártanak és lehetetlen küldetés beszerezni belőle akár kis mennyiséget is, üvegesről már nem is beszélek.
Ugyan így jártam Lancome-ék Benghal-jával is, de most Marától totál bezsongtam. Kell nekem kategória 😍
Annyi jót olvastam róla, teljesen elképzeltem az illatot...hmmmm🤤
Kis fujóst tudtam szerezni, ami elvileg az újabb kiadásból volt... Űhhh mondom ez tényleg olyan, mint amiről eltűnődtem, szomorúan kódolva magamban, hogy ez bizony itt megállt dolog.
Nézegettem ebay liciteken, de annyiért már lassan egy harmadik vesét is vehettem volna... Nekem kell egy régi kiadás! Mit ad Isten, egy régi Parfüméria alsó, már már porosodó polcán, az utolsó 70ml-s régi kiszerelés potom összegért 🤑🤑🤑
Kifújtam, összehasonlításképp az új verzióval.... Hát no, ezerszer tartósabb, de örüljünk neki hogy így is kapható (mármint az új).
Úgy vigyázok rá, mint a kisangyal, szépen becsücsült a Benghalom mellé💕
Imádom, és imádni fogom!!

Max Mara Kashmina Touch

Max Mara Kashmina Touch
2020. február 20.

Én egy 10ml-s fújóst tudtam szerezni, de basszus vagy az én orrom rossz (de nem, mert a Zembert is megkerdeztem) vagy nem tudom, de semmit nem érezni belőle. Tartósság? Egy testpermet jobban illatosított, mint ő. Nem szoktam lepontozni illatot, de ez botrányos, főleg úgy, hogy régi önmagához nem lehet hasonlítani..... Kár érte!!

Schwarzkopf Taft Power Express Blow-Dry Hővédő Hajformázó Spray

Schwarzkopf Taft Power Express Blow-Dry Hővédő Hajformázó Spray
2020. február 13.

Nekem meg pont, hogy ő vált be az összes ilyen termék közül a legjobban. Kb hajmosástól hajmosásig tart a formázás.
Sehol nem találom már, úgyhogy ha vki a kukába száműzné, én vevő lennék rá, bármilyen állapotban!!!! ☺️

2 MÁRKA

4 ÖSSZETEVŐ