boghyca

Regisztráció dátuma: 2011. május 11.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2011. május 11.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Megnézem

Thierry Mugler Womanity

Thierry Mugler Womanity
2019. december 5.

Update: Ma Istenesen be köszöntött a tél, hideggel és hóval. Az én kis illat gardróbomban mondhatni évszaknak és brutalitásnak megfelelően vannak rangsorolva a tagok. No őt betettem vmiért a nyári szekcióba, de késztetést éreztem, hogy ebben a hidegben beleszippantsak. Hozzá kell tennem, hogy rajtam ő nyáron finoman sós illattá keveredik s nem hal meg a túró tudja lesz. Most a hidegben bepróbálkoztam, s isteni jegesfüge illatú lettem. Tartósságra most sincs panasz. Imádom

Kedves X véleményén felbuzdulva berontottam a Douglasba, és se papírra se levegőbe, egyből a csuklómra fújtam! Féltem is, hogy mi lesz ha jó hal szagú leszek, de nem és nem!
Egyszerűen gyönyörű illattá vált a csuklómon, úgy látszik az én bőrömmel harmonizál, és ő nagysága a kegyeibe fogadott :D
Keresgéltem az ideális tavaszi nyári parfümömet az Acqua di gio-m mellé, és a 3 tesztalanyból ő lett a befutó. Minél hamarabb be kell, hogy szerezzek egyet.
Nagyon igaz, hogy sokan nem várják meg míg kibontakozik....na én bizony kivártam, és tádáááám :D

Miss Dior Chérie EDP

Miss Dior Chérie EDP
2019. október 24.

Nagyon nagyon régen kaptam egy mintát belőle, csak annyit jegyeztem meg, hogy Miss Dior meg vmi Chèrie...... Égre földre kerestem, nem találtam, de még azt sem tudták a parfümériában, miről beszélek. Mutatták nekem a Miss Dior sorozatokat, de egyiksem volt az igazi. Kissé megörültem, mikor Montale illatát hozzá hasonlították....-> Uzsgyi mintát venni - > hát, hasonlít(gát)... Aztán el is felejtettem.... Mostanra megint beugrott és sikerült beszerezni egy 8 évvel ezelőtti üveget... Hmm mennyei az illata, de nagyon óvatosan használom.
Tartós és nem egy tucat illat, mint a sok (én már nem tudom nyomon követni, mikori meg stb...) flanker.
Ez az igazi illetve a címke nélküli írott betűs Chèrie azok az illatok amik igazán kifinomult tartós és felismerhető illatok voltak...
Csak azt nem tudom mi a fészkes fenéért kell leállni ezek gyártásával, hogy semmilyen illatokat dobjanak piacra helyettük.
Írták páran, hogy első kifújáskor kicsit "pálinka" szerű... Ez igaz, de utána csak a finom epres kicsit popcornos pacsulis illat marad... Hmmm a fél vesémet odaadnàm egy fullos üvegért🤣

Paco Rabanne Olympéa Legend EDP

Paco Rabanne Olympéa Legend EDP
2019. szeptember 2.

Nem voltam soha sem egy Paco Rabanne fan, illatait ismertem de sosem szántam magam a vásárlásra. Magamat ismerve sosem vennék olyan illatot, melynek óriási hype van a háta mögött. No mostan fordult a kocka. Eddig az volt a tapasztalatom, hogy ha Paco női illatból van szó, akkor sokaknak az Olympea jut az eszébe (és orrába), hiszen rengetegen használják. Későbbi flankereket is próbálgattam, de EZ vmi brutálisra sikeredett (jó értelemben). Eddig akárhányszor magamra fújtam, mindenki kérdezte, hogy mi ez?! Rajtam is első körben borostyános gyümölcs illat jön elő, majd elkezd sóssá válni, majd szépen előjön a virágos énje, végezetül tonkás szilvás pici virág illattal zárul. Nem tudnám mihez hasonlítani, az előző illatoktól teljesen eltér, amit nem is bánok. Sőt, sok (csúnyát mondok) tucat orrnak sem feltétlen tetszik, (aminek én baromira örülök xD) mert nem lesz egy lejárt lemez, minden második nő "signatur" illata ami úton-útfélen orrbacsap.
Nyári időben egész napos tartóssággal bír, remélem hideg időben is megállja a helyét. 🍂

2 MÁRKA

4 ÖSSZETEVŐ