boghyca

Regisztráció dátuma: 2011. május 11.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2011. május 11.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Megnézem

Lattafa Ana Abiyedh Rouge EDP

Lattafa Ana Abiyedh Rouge EDP
2021. január 6.

Sajnos én leszek az aki lehúzza őt. Fújósban került hozzám, egyszerre próbáltam ki az eredetivel és háát az eleje még csak csak hasonló, de egy fél óra múlva a Baccarat finom sáfrányos, ő pedig ilyen tipikus arab csàvós szagba megy át, abból is inkább az a kemény oudos karcos illat amit egyébként sok Lattafa illatban érzek, ám ebben durván.
Szeretni akartam, de mi nem leszünk egymáséi😔

Nishane Nanshe EDP

Nishane Nanshe EDP
2020. december 2.

Az üveg színe hűen tükrözi a beltartalmat.
Eme színnel kapcsolatban ami az ember eszébe jut, lehet az kőpúder vagy egy bőrkesztyű, azt bezárták ebbe a kis üvegcsébe.
Finom indítás, nekem a púderes jegyek dominálnak pici bergamottal, aztán egy kis idő elteltével viccen kívül a Lenor öblítő bukkant fel😅 igaz ez nem tart sokáig, (bár imádom azt az illatot) ezt követi egy jázminos ilang-ilangos virágos bő 2 óra. A leszáradása is friss hasított bőr szerű, szantállal elbújva. Végig érezni a púder illatot, néha néha egy kis föld illatot is mintha belecsempésztek volna. Nekem sokkal jobban tetszik, mint pl a Bottega vagy Narciso púderes/bőrös illata.
Aki ezekkel a darabokkal is jóban van, az Nanshe-től egy kis ékes, kompakt púderes szelencében fogja magát érezni☺️
Tartóssága rajtam 12 óra biztosan volt, szillazsa az első órákban brutális majd szépen bőrközelivé válik.

Nishane Wulong Cha EDP

Nishane Wulong Cha EDP
2020. december 1.

Zöldtea lehűtve, lédús gyümölcssalátával, mindezt a napsütötte teraszon a kedvenc székemben elfogyasztva😇
Imádom!! Ha nem gyömbér, akkor a zöldtea kis bergamottal, ami a nyári kedvelt illataimban szeretek.
Szupertartós (végre) és top 3 helyen, becsatlakozott a Benghal és az Ange ou Demon Le Secret mellé.

2 MÁRKA

4 ÖSSZETEVŐ