Bogi97

Regisztráció dátuma: 2020. január 17.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2020. január 17.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Douglas Home Spa Breath of Amazonia Acai Berry & Maracuja Oil Kézkrém

Douglas Home Spa Breath of Amazonia Acai Berry & Maracuja Oil Kézkrém
2020. február 14.

Ez a legjobb kézkrém amit eddigi életemben kipróbáltam :) Nagyon jól hidratál nagyon jó illata van, csak egy kicsit soká szívódik be.

2020. február 14.

Tegnap vettem egyet a Rossmanba, mert nem volt amit szoktam használni (Isana kókuszos hajvég ápoló) ez meg még pont akciós is volt , mondom akkor kipróbálom.
Az illata nagyon tetszik és nem is erős, pont elég. A hatása nagyon jó már most első használat után is nagyon puha és selymes lett a hajam pedig ki se vasaltam szárítás után. Ha nem szokja meg a hajam és ugyan ilyen lesz a végeredmény minden használat után akkor át váltok erre a termékre egyenlőre sokkal jobban tetszik mint a már megszokott hajvég ápolóm (pedig azzal is nagyon sokáig kísérleteztem míg megtaláltam az igazit, de lehet hogy ez még igazibb lesz :)))) )

Garnier Firming Care Azonnali Bőrfeszesítő Testápoló

Garnier Firming Care Azonnali Bőrfeszesítő Testápoló
2020. január 28.

Az illata nagyon jó igazi nyári testápoló mert hamar beszívódik nem hagy ragacsos érzetet maga után és frissítő citrusos illata van.
Viszont nem feszesít szerintem. Aki ettől vár csodát az csalódni fog. Az edzést semmi nem pótolja főleg nem egy ezer forint körüli testápoló.
Marketing fogásnak nem rossz a hirdetése de egy szimpla citrusos testápoló semmi több ettől függetlenül nekem 4 csillag mert én szeretem meg vagyok elégedve a hidratálás részével és illatával is.