bogiath

Regisztráció dátuma: 2015. május 7.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2015. május 7.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Ziaja Kakaóvaj Kézkrém

Ziaja Kakaóvaj Kézkrém
2022. április 6.

Én szeretem általában a kakaós/csokis illatokat, de ez a ziaja-féle nekem nagyon nem bejövős. Valahogy a tulcukrozott-aromázott gyerekgyógyszerekre hasonlít, mert van mögötte valami (már bocsánat) hányingerkeltő gyógyszerillat.
A hatékonysága sem jó, nem jól hidratál, nem jól szívódik fel. Megy a talpamra :D

Avon Levendulás Bőrnyugtató Éjszakai Lábkrém

Avon Levendulás Bőrnyugtató Éjszakai Lábkrém
2021. augusztus 26.

Nagyon szeretem az illatát, ezért mindig újraveszem ha akciós (500 ft) , de nagyon gyenge hidratálást nyújt és nehezen szívódik, ezért nyáron nem szeretem, csúszkálok a papucsban, szandiban. Mondjuk elvileg éjszakai krém, szerintem ezért írták ezt rá :D Inkább télen jó, zoknival, cipőben, ilyenkor nem is olyan száraz a talpam.

Dabur Premium Rose Water

Dabur Premium Rose Water
2021. augusztus 25.

Régebben vettem egy ilyet egy bio webboltból, különösebb cél nélkül. Arcra fújkálva remek frissítő, finom az illata. Ezen kívül a két kisfiamnak és férjemnek ezt szoktam húsvétkor a fújókájukba tölteni, hogy igaz legyen a "megöntözlek rózsavízzel, ne hervadozzál".
Azt csak most láttam, hogy propylene glycol van benne, ezert - 1 csillag, lehet, hogy keresek legközelebb másik fajtát.