bogik

Regisztráció dátuma: 2015. december 18.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2015. december 18.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)
Korcsoport: -

Catrice 24H Made To Stay Alapozó

Catrice 24H Made To Stay Alapozó
2017. október 29.

Catrice Nude Illusion rajongó vagyok, de mivel már nem gyártják, kellett keresnem egy másik alapozót, amiben nincsenek piros összetevő, így hát kipróbáltam ezt a terméket. Színben kevernem kell a 15-ből és a 25-ből, de még így sem teljesen jó az eredmény. Ami viszont jobban zavar, hogy szárítja a kevert, pattanásra erősen hajlamos bőröm illetve hiába nem kenek fel sokat belőle, mégis vakolat-szerű az összhatás. Mivel a hideg idő tovább fogja szárítani az arcom, ezért nagyon sürgősen keresek egy másik alapozót, remélem fogok találni. :(

Catrice Nude Illusion Make Up

Catrice Nude Illusion Make Up
2017. október 29.

Nagyon szerettem ezt az alapozót a szép összetevői miatt és mert nincs benne parfüm, illetve mert könnyű állaga miatt egyszerűen fel lehetett vinni, nem volt maszk hatása és mégis jól fedte a problémás bőrömet is. Nagyon hiányzik a készletemből, remélem ismét fogják gyártani! :(

Garnier BB Krém Olajmentes

Garnier BB Krém Olajmentes
2017. október 29.

Nagyon megörültem ennek a krémnek, mert a leírás szerint szuper jó összetevői vannak, viszont már csak otthon vettem észre, hogy ebben bizony parfümnek biztosan kell lennie, mert nagyon erős citrus illata van. És valóban, a dobozon fent van még jó néhány összetevővel, ami az oldalon nincs fent, így megtanultam, hogy a dobozon is érdemes ellenőrizni az összetevő listát, az a biztos! :( Állagra, színre jó az eredmény, csak kár hogy nem bírom az illatosított kozmetikumokat (allergia és fejfájás ...), emiatt nekem csak 2 csillagos :(