bogikaaa

Regisztráció dátuma: 2014. december 28.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. december 28.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Guess Seductive Red EDT

Guess Seductive Red EDT
2022. június 16.

A Guess is felült az MFK féle Baccaratos vonatra. Ha valaki egy olcsóbb alternatívát keres, akkor ez egy jó választás lehet. Nem teljesen az, de megvannak benne a főbb jegyek szimatra, nyilván nem akkora hatósugárral, és sokkal gyümölcsösebb, legalábbis az elején. Abszolút jó lehet nyárra, nem fullaszt, nem úgy leng körbe, mint az eredeti, ráadásul a gyümölcsök miatt kis frissességet is ad, plusz nem mérik arany árban. Pár órát biztos tart, egyszer azért újra fújom napközben, de amikor mintha már nem érezném magamon, akkor csap meg az illata. Tőlem jár az 5*

Zara Cherry Smoothie EDP

Zara Cherry Smoothie EDP
2022. június 8.

Hónapokig vadásztam, amíg egyszercsak belefutottam. Kipróbáltam a csuklómon, akkor annyira nem tetszett. Tettem egy kört a boltban, és azt vettem észre, hogy közben a csuklómat szaglászom, így jött is velem haza. Rajtam intenzív cseresznyés meggyes fanyarkás illata van, brutál tartóssággal. Persze az sem mellékes, hogy bárhova megyek, sorra kapom a dicséreteket. Így futottam is a boltba még egy üvegért, hogy tuti legyen tartalékban! 😊

Jean Paul Gaultier So Scandal EDP

Jean Paul Gaultier So Scandal EDP
2022. május 28.

Mintát kaptam belőle, el is fújkáltam. Szeretem az édes illatokat, de ebben csak a jázmint érzem, semmi gyümölcsösség, csak az édes virág. Jó, jó, de ez nem én vagyok. Cserébe viszont brutál tartós, reggeltől estig körbelengett a jázmin, ezért 4 * .

Update:
Egyszerűen nem bírtam kiverni a fejemből, valami mintha mégis lenne benne. Így hát több kis minta elfújása után végül csak beruháztam rá, majd elkezdett kinyílni az illat rajtam. Azt hiszem mégiscsak megszerettem. 5*