bogirepcsin

Regisztráció dátuma: 2012. június 6.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. június 6.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Gliss Kur Ultimate Repair Express Balzsam

Gliss Kur Ultimate Repair Express Balzsam
2015. szeptember 20.

Most használtam el az első flakonnal. Vizes hajra fújva segíti a hajam kifésülését, tényleg kevésbé töredezik fésülés közben a nedvesen nagyon sérülékeny hajam, nem is nehezíti el a frizurám és az illata is mennyei. Viszont hidratáló hatást én nem különösebben vettem észre. Expressz segítségnek gubancos hajra jó, és rengeteg ideig, több mint másfél évig kitartott egy flakon.

Schaebens Totes Meer Peeling

Schaebens Totes Meer Peeling
2015. május 26.

Alapvetően én is kémiai hámlasztókat használok, de a tavasz és a napsütés miatt felhagytam velük, az arcomon pedig meg is látszott.
Ezért kezdtem el keresgélni nyárra valami jó kis fizikai hámlasztót, és rögtön meg is találtam.
Natalie leírt előttem mindent, egyszerűen tökéletes, finom de mégis jól radírozó szemcsék, semmi fölösleges irritáló összetevő.
Arcra és dekoltázsra használom heti kétszer, ezt pedig kiegészítem heti egyszer a Ziaja Sensitive enzimes peelinggel.
Remélem hogy ez a kombináció egész nyárra beválik :)

Sundance Önbarnító Tonik

Sundance Önbarnító Tonik
2015. május 7.

A benne lévő illatanyag miatt nem szívesen vettem meg, de hosszú kutakodás után sem találtam nála alkalmasabbat arcra, és még mindig jobb, ha ezzel érem az áhított bőrszínt az arcomon, mint napozással vagy testápolóval.
Fölöslegesen aggódtam, mert illata szinte nincs is. Felkenés után pár órával jelentkezik minimális önbarnítószag, ami még így arcon sem zavaró. Nem ad nagyon intenzív színt, nekem a kívánt hatás eléréséhez 2-3szor is fel kell kenni, de az eredmény egyáltalán nem csíkos, nem foltos, nem narancssárga, hanem tökéletes napcsókolta hatás, Sőt, ahol kontúrozni szoktam az arcom, oda egy icipicit vastagabban kenem fel, és szép, természetes kontúrt ad az arcomnak, ami nagyon tetszik :) A termék egyébként egyáltalán nem irritál, pedig a szemkörnyékemre is kenem, és legnagyobb meglepetésemre még hidratálja is a bőrömet, használata után mindig jó puha az arcom, nyárra nekem elég is a hidratáló hatása.
Először vattakoronggal vittem fel, de kézzel sem bonyolult, csak szétoszlatom a tenyeremen, és az arcbőrömbe tapickolom.
Szerencsére nem is fogy nagyon gyorsan, tekintve hogy heti kétszer, max háromszor használom, de az biztos, hogy alaposan beraktározok belőle, mert számomra a legtökéletesebb. Legszívesebben egész testre ezt használnám :D
Mindenkinek csak ajánlani tudom :)

1 MÁRKA

1 ÖSSZETEVŐ