boglair

Regisztráció dátuma: 2015. január 29.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. január 29.
Bőrprobléma: Vízhiány

NYX Professional Makeup Candy Slick Glowy Lip Folyékony Rúzs

NYX Professional Makeup Candy Slick Glowy Lip Folyékony Rúzs
2019. március 13.

Szépen fed, de egyáltalán nem tartós, egy korty bármiből és lejött az egész. Nem szárít, kellemes illata van és nem ragacsos, hanem inkább vizes az állaga. Viszonylag jól fed. A "Cream bee" és a "Watermelon toffee" színeket vettem, mindkét szín szép és pigmentált, de nem tartósak. Előny, hogy legalább nem foltosan kopik, egy kis színt azért hagy maga után. 2000 forintba kerül, a napokban akció van a NYX-ben, két termék vásárlása esetén 20% kedvezményt kapunk (több termék esetén többet), így 3200 forintot fizettem a két rúzsért, ennyit megért.

Huda Beauty Mauve Obsessions Palette

Huda Beauty Mauve Obsessions Palette
2019. január 14.

Ősszel szereztem be a párizsi Sephorában. Hiányzott a kollekciómból egy mályvás paletta, ez tökéletes választásnak tűnt. Kicsi és kompakt, de elég nagy tükör van benne. A színek nagyon szépen pigmentáltak, a csillogó színek is gyönyörűek, ezeket kézzel szoktam felvinni. Nagyon könnyen elsatírozható, egy nagyon minimálisan hullik le közben.
Az árát kicsit sokallom egy ilyen kicsi palettához képest, de ettől függetlenül újra megvenném, mert a minősége kárpótol.

Urban Decay Naked2 Basics Eyeshadow Palette

Urban Decay Naked2 Basics Eyeshadow Palette
2018. szeptember 7.

Egy barátnőmtől kaptam ajándékba és telitalálat volt. Még sosem volt high-end palettám, csak maybelline és l'oreal termékekhez tudtam hasonlítani - ég és föld. Végre megértettem miért megy olyan könnyen a blending a youtuberek számára. A hozzá való ud primerrel használom, mindig kitart a nap végéig, pedig nekem rejtett szemem van, általában elmaszatolódik a sminkem estére. Ez egy szuper választás, remekül kihasználható és a csomagolásán is érződik a minőség. Kicsi méretéhez képest nagy tükör van benne, praktikus.