boglarkab

Regisztráció dátuma: 2015. június 9.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. június 9.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Physicians Formula Murumuru Butter Bronzer

Physicians Formula Murumuru Butter Bronzer
2018. április 25.

Az eltört TBS Honey bronzerem helyett kerestem újat, és felülve a YouTube-hypenak, megvettem ezt a kis csodát. Milyen jól tettem! Mennyei és hosszan tartó illat, tökéletes szín az én hófehér bőrömön is, könnyen eldolgozható formula, tartós eredmény. Imádom! Most egyébként 25% kedvezmény van rá a DM-ben, én is így vettem meg, de teljes áron is abszolút megérné. Új kedvenc!

NARS Pure Radiant Tinted Moisturizer SPF30

NARS Pure Radiant Tinted Moisturizer SPF30
2018. március 28.

Évek óta nem használok alapozót, megutáltam a smink érzetét az arcomon, nagyon szeretem a természetes külsőt adó termékeket. Elfogyott a koreai BB-krémem (Missha Perfect Cover), és ki akartam próbálni valami újat, így rá esett a választásom. A legvilágosabb, Finland árnyalat tökéletes a hófehér bőrömre, nagyon kevés kell belőle, és nem tudom pontosan megfogalmazni, miért, de amikor használom, állandóan azon kapom magam, hogy nézegetem magam a tükörben, annyira tetszik a bőröm. Egészséges fényű finisht ad, pont elég a fedése, nagyjából BB-szintű. Zsírosodásra hajlamos, vízhiányos, nagyon érzékeny bőröm van, így külön értékelem, hogy nem leszek diszkógömb tőle, nem irritál, emellett a bőröm fehérsége miatt (meg amúgy is) fontos nekem a fényvédelem, amit szintén kipipál. Krémpirosító, korrektor, folyékony highlighter gyönyörűen ül rajta, semmi nem tűnik maszkosnak ezzel a csodával. Igazából semmilyen negatívumot nem tudok rá mondani, még az árát is okénak tartom, mert nagyon sokáig elég lesz és azt hiszem, megtaláltam az igazit.

Gosh Ajakrúzs

Gosh Ajakrúzs
2018. március 3.

161 Sweetheart árnyalatban vettem, velvet finishű, azaz nem matt, de nem is egy extra fényes végeredményt ad. Isteni viselni, a szín gyönyörű, az az igazán természetes, icipicit sötétebb rózsás nude, ami szerintem bármilyen bőr- vagy hajszínhez jól állhat. Maga a rúzs könnyű, a legkevésbé sem szárít, sőt hidratál, nem ül bele az ajak ráncocskáiba. Abszolút megéri az árát (ami egy ilyen jó rúzsért abszolút arányos). Emellett cruelty free is a márka, ami sokunknak nagyon fontos.