Bogyóka

Regisztráció dátuma: 2012. június 11.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. június 11.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Megnézem

PomPom Neroli Virágvizes Zselé

PomPom Neroli Virágvizes Zselé
2019. október 2.

Így az ősz beköszöntével kevés az arcbőrömnek. Korrektor és BB krém alá ezt használom alapnak, gyorsan beszívódik, pikk pakk, már dolgozhatok is rá. Picit nekem is bizsereg és csípi az arcom, nem tudom ez mitől lehet, de gyorsan elmúlik. Sima hidratálóként kevés lenne normál-vegyes arcbőrömre.

Nishane Hundred Silent Ways

Nishane Hundred Silent Ways
2019. október 2.

Rajtam nagyon hasonlított a Black Opium EDP-re, de sokkal nemesebb, szebb. Soft a szilázsa, de viszont nagyon tartós. Black opium nem az én világom.

Dora Natura 13 Gyógynövényes Natúr Bőrbalzsam

Dora Natura 13 Gyógynövényes Natúr Bőrbalzsam
2019. május 3.

Gyerekkorom óta pikkelysömöröm van. Szerencsére kb. 20 éve nem jött ki a bőrömön. Nemrég a lábfejemen jelentkezett újra. A régidőkből rengeteg szteroidos és kikevert krémet, vény nélkülit, mindenfélét kipróbáltam anno. Nem szerettem volna szteroidos krémmel kezelni. A vény nélküli krémek pedig elég magas áron kaphatóak, és lutri.
Egy faces megosztásnál értesültem a dora natura termékekről, kimondottan erről. Úgy voltam vele, ha ekcémás bőrre jó lehet, akkor megér egy próbát, az ára is megfizethető. 2 hete használom reggel és este vékonyan (amúgy nagyon kevés kell belőle). Nem száraz, kevésbé piros, egyáltalán nem viszket. Eltüntetni, nem tüntette el, de ezt nem is várom el, mert a leírásnál nem szerepel a pikkelysömörre való „betegség” kezelésére. Viszont az arcomra is kenem arckrém helyett. Gyorsan beszívódik, nem lesz zsíros érzetem tőle. Valaki lejjebb írta, hogy hajvégápolóként is használja, ki fogom próbálni. Összeségében megvagyok elégedve a termékkel.

2 ÖSSZETEVŐ

Peg/Ppg-300/55 Copolymer EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott