Best of Beauty 2019

Bogyóka

Regisztráció dátuma: 2012. június 11.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. június 11.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Megnézem

Dora Natura 13 Gyógynövényes Natúr Bőrbalzsam

Dora Natura 13 Gyógynövényes Natúr Bőrbalzsam
2019. május 3.

Gyerekkorom óta pikkelysömöröm van. Szerencsére kb. 20 éve nem jött ki a bőrömön. Nemrég a lábfejemen jelentkezett újra. A régidőkből rengeteg szteroidos és kikevert krémet, vény nélkülit, mindenfélét kipróbáltam anno. Nem szerettem volna szteroidos krémmel kezelni. A vény nélküli krémek pedig elég magas áron kaphatóak, és lutri.
Egy faces megosztásnál értesültem a dora natura termékekről, kimondottan erről. Úgy voltam vele, ha ekcémás bőrre jó lehet, akkor megér egy próbát, az ára is megfizethető. 2 hete használom reggel és este vékonyan (amúgy nagyon kevés kell belőle). Nem száraz, kevésbé piros, egyáltalán nem viszket. Eltüntetni, nem tüntette el, de ezt nem is várom el, mert a leírásnál nem szerepel a pikkelysömörre való „betegség” kezelésére. Viszont az arcomra is kenem arckrém helyett. Gyorsan beszívódik, nem lesz zsíros érzetem tőle. Valaki lejjebb írta, hogy hajvégápolóként is használja, ki fogom próbálni. Összeségében megvagyok elégedve a termékkel.

By Kilian Black Phantom

By Kilian Black Phantom
2019. március 20.

Nagyon jó olvasni Titeket, akiken jól működik az illat. Kifújáskor fincsi étcsoki utána rögtön masculin lesz rajtam. Elképesztő. Mint egy pasi olyan illatot árasztottam. Le kellett sajnos mosnom.

Giorgio Armani Sì Fiori EDP

Giorgio Armani Sì Fiori EDP
2019. március 20.

Rajtam egy az egyben Elie Saab Le Parfum in White. Kiköpött olyan. Sajnos folyamatosan narancsvirág illatot érzek ki belőle, pedig az illatjegyei alapján nem tartalmazza. Valami szúrós van benne amit nem bírok. Amúgy biztos szép illat lehet és tartós is, csak rajtam nem működik.

2 ÖSSZETEVŐ

Peg/Ppg-300/55 Copolymer EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott