Bogyoka666

Regisztráció dátuma: 2016. november 17.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. november 17.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Garnier Essentials 24H Hidratáló Krém Védő Rózsa Kivonattal

Garnier Essentials 24H Hidratáló Krém Védő Rózsa Kivonattal
2017. május 17.

Száraz a bőröm és hiába használtam bármilyen hidratálót az alapozó kb 2-3 óra múlva kifoltosodott az arcomon.Elkezdtem a rózsavizes tonikot használni ,ami picit javított,de mióta a krémet is használom megszűnt teljesem a foltosodás!Számomra csodakrém ,imádom!Használtam rengeteg féle hidratáló krémet ,de eddig ez magasan vezet!Biztos veszek még!

Garnier Skin Naturals Pure Arclemosó, Bőrradír + Maszk

Garnier Skin Naturals Pure Arclemosó, Bőrradír + Maszk
2017. május 17.

Heti 1x használom 2-3 percet rajta hagyom és lemosom,nagyon jó még a pórusaimat is összehúzza!És hetin1x arcradírozok vele!nagyon szeretem!

Rimmel Lasting Finish 25H Alapozó Komfort Szérummal SPF20

Rimmel Lasting Finish 25H Alapozó Komfort Szérummal SPF20
2017. március 23.

A másik 25-ös feliratú Rimmel alapozót akartam megvenni,de összekevertem és hét elején boldogan távoztam a Rossmannból,hogy 10%-os kuponnal 1500Ft-ért megszereztem. Aztán itthon jöttem rá,hogy ez nem az:(.....Mind1 1 próbát megér alapon,most 3 nap után boldog vagyok,mert nem jönnek ki a száradásos piros foltok,nem leszek lapozós,tart egész nap,jól működik a KIKO púdereimmel és .Nekem még a homlokom is tök matt marad.Azért nem érzem tökéletesnek,mert valahogy a szemem alatt a ráncokkal nem tesz semmit,de Örülök,h megvettem,főleg ennyiért.