BogyooTomoko

Regisztráció dátuma: 2015. február 10.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. február 10.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó
2018. február 15.

Ő volt az első catrice alapozóm. Azért vettem mert elég sok helyen láttam ezt a féle adagolasi módszert és kiváncsi voltam.
Szerelem volt első használatra. Gyönyörű a fedése nekem egyaltalán nem maszkos hatás. Nagyon meg vagyok vele elégedve kedvenc lett.
Egyetlen hiba, hogy pár óra után kifényesedik, de melyik alapozó nem :)
Meg lehetne még egyel vilagosabb árnyalata, de az a legkevesebb így is 5ös :)

Catrice All Matt Plus Alapozó

Catrice All Matt Plus Alapozó
2018. február 15.

Az első catrice alapozóm a HD annyira jó benyomást tett nekem, hogy úgy éreztem még egy félének kell adnom egy esélyt mert igaz a HD is tökéletes de olyan erős a fedése amit nem minden nap hordanék szívesen úgyhogy kutakodtam és rátalaltam erre a félére. Már nagyon jó hogy a legvilágosabb árnyalat végre illik a bőrömhöz. A fedése nem valami erős (nekem 2 réteggel teljesen fed) , egy réteg pont az a kellemes takarast tudja amit a mindennapokban használnék.
Egyedül talán azert csalódás mert ez sehogy se mattul magától emiatt csak 4pontot adnék. De biztosan újra veszem, és a HD is marad :)

eBay Pirosító Paletta

eBay Pirosító Paletta
2016. június 6.

1200-ért rendeltem, első látásra beleszerettem a színek brutálisan pigmentáltak és élénkek, kicsit tulságosan is. a képen kicsit pasztelesebbek voltak a színek, mint amilyeneket amúgy is szeretek. inkább a naracsos árnyalatait használom, a pinkek túl erősek nekem ezért számomra azok nem használhatóak ezért a 4 csillag de aki szereti az erős pink árnyalatokat az imádni fogja. :)