bohub

Regisztráció dátuma: 2013. május 30.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. május 30.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

Kiko Daily Protection BB Cream SPF30

Kiko Daily Protection BB Cream SPF30
2019. július 12.

Annyira szeretném szeretni, de a kombinált bőrömön nem az igazi. Tetszik, hogy természetes sminket lehet vele készíteni. Talán az illata egy picit erős, bár még nem a kellemetlen kategória. Viszont 1-2 óra alatt nekem már zavaróan kifényesedik a T-zónám és nyilván ezeken a helyeken le is kopik. Tutira elhasználom a fényvédő hatása miatt, de újra venni már nem fogom.

Bioderma Nodé DS+ Krémsampon

Bioderma Nodé DS+ Krémsampon
2019. július 12.

Kb. másfél éve használom felváltva egy másik samponnal és nagyon meg vagyok vele elégedve. Sajnos elég makacs korpával szenvedek ha másfajta/olcsóbb samponokat használok huzamosabb ideig (tesztelve), szóval még a húzósabb árát is megéri nekem. Nagy pozitívum, hogy sűrű krémsampon, így egy pici is elég belőle egy mosásnál.

Pantene Pro-V Aqua Light Sampon

Pantene Pro-V Aqua Light Sampon
2019. július 12.

Szinte csak ezt a sampont használom évek óta (egyéb próbálkozásaim kurdarcba fulladtak). Nyaranta tökéletes, télen érzékenyebb a fejbőröm és ilyenkor érezhetően jobban szárítja is azt (ezért -1*). Viszont évszaktól függetlenül, ezzel a samponnal elég kétszer hajat mosnom hetente.

Up: leváltva egy ideje és összehasonlítva más samponokkal le is vontam két csillagot. Nem zsírosodott tőle a hajam, viszont nem is tisztított eléggé (vagy szárította a fejbőrömet), így meglehetősen korpásodtam tőle.