Bojca

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 30.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 30.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 2 eladás
Megnézem

Yves Rocher So Elixir Purple EDP

Yves Rocher So Elixir Purple EDP
2014. március 16.

Amikor törzsvásárlói kártyát igényeltem, kaptam ajándékba mintákat, köztük ebből a parfümből is. Megszagoltam, és érdekes módon elsőre nem fogott meg annyira. Ahogy a bőrömre került, egész máshogy hatott rám az illata. Nőiesnek, érzékinek, izgalmasnak találtam. Egy jó parfüm (azon kívül, hogy ezeket magában hordozza) tartós. Ebből a szempontból is teljesen elégedett vagyok vele. Úgyhogy végül megvettem. Reggel befújom magam (elég egy spriccelés) és este zuhanyzáskor még érzem....nem hiába. A francia parfümök nagyon tartósak (legalábbis az én bőrömön), és ezáltal gazdaságosak is. :) Örülök, hogy beruháztam rá. :)

Lush Lemony Flutter Multipuhító Vaj

Lush Lemony Flutter Multipuhító Vaj
2014. február 21.

Ez a legjobb krém, amit valaha használtam! Univerzális, gyorssegély a száraz bőrfelületekre. Az illata fantasztikus. :3 Azt hiszem örök helyet bérelt a polcomon. Apropó, úgy vettem észre, hogy a körmöm is erősebb, amióta jó alaposan belemasszírozom a krémet.

Lush American Cream Hajkondicionáló

Lush American Cream Hajkondicionáló
2014. február 21.

Sajnos én sem tudom megcáfolni az előttem szólók véleményét ( pedig Lush rajongó hírében állok :D ). A vaníliás illat nagyon csábító és meggyőző, de használat után valahogy elmarad a varázs. Egy kicsit krémesebb állag sokat dobna az értékén. Mintát kaptam belőle (2 kis dobozzal), így nem bánta a pénztárcám a dolgot.