Boji

Regisztráció dátuma: 2018. június 15.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2018. június 15.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Uriage Micellás Arc- és Sminklemosó Termálvízzel Érzékeny, Kipirosodó Bőrre

Uriage Micellás Arc- és Sminklemosó Termálvízzel Érzékeny, Kipirosodó Bőrre
2019. február 11.

Nagyon nem jó, a kipirosodott arcbőrömön csak rontott és szárít is. Ami bevált: Bioderma H2O micellás vize.

Pala Gél

Pala Gél
2019. január 28.

Én egy hete használom, de nem veszek észre a bőrömön extrém változást/javulást. A bőrgyógyász azt mondta, hogy valószínűleg seborrhoeás dermatitis, vagy hidegérzékenység, vagy más... az, amire a tünetek alapján gyanakszik. Elég sok készítményt próbáltam rá. Pl. aloe vera First (ami eddig mindig mindenre bevált, most nagyon irritálja a bőröm), ez a gél legalább nem. Hidratáló hatása így önmagában egyébként nincs, vagyis én nem érzem, porzik az arcbőröm.

La Roche-Posay Toleriane Teint Korrekciós Alapozó Fluid

La Roche-Posay Toleriane Teint Korrekciós Alapozó Fluid
2019. január 25.

Hú, nagyon nem.. Azért adot neki 3 csillagot, mert allergénmentes, ezen kívül csak a Vichy volt a gyógyszertárban hasonló, de azzal már nem is próbálkozok, mert mindig kipattogzok tőle.
Egyébként kaptam mintát, az jobb volt, könnyebben el tudtam dolgozni. A tubus tartalmát konkrétan alig tudom szétkenni a bőrömön, bár még csak hidratáló nélkül próbáltam ki, hogy lássam, önmagában mit tud.
Ráadásul két szín, a 10-es és a 11-es között vagyok. Összesen 4 szín van belőle, nagyon kevés.
A fedése egyébként kíváló, nem lesz maszkos, ha nem kenek belőle sokat. De szárít, és hámlik tőle az arcom. Ja, és a kis ráncokat is kiemeli, öregít nagyon.